Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Abartıldığını Düşündüğünüz Dizi ve Filmler

Spielberg'ün yaptığı çoğu filmi beğenmiyorum ben. Ne kurgu var ne de akıl alıcı diyaloglar. Aksiyon olsun da gerisi boş onun için. Jaws filmini izlemedim. Shindler'in listesi belki de o konuda sonsuz sayıda film yapılmış olduğu için beğenmemiş olabilirim. Hep yahudilerin ezilen tarafta olması sıkıcı yapan unsurların başında geliyor bu tarz filmleri benim için.
Bir yerden sonra Hollywood'un istediği filmler çekmeye başlamış ve gişede de başarılı ama adam aslında teknik olarak baya yetenekli.Daha bağımsız ve özgün filmler çekebilirmiş ama gişeye oynuyor genelde.İşte seçim meselesi bunlar.Yada stüdyoya tamamen bağımlı mı nasıl ne oluyor arka planı bilmediğimiz için dışarıdan öyle gözüküyor.Gerçi stüdyodan bağımsız yönetmenler var ama onlar da bu adamın çektiği bütçelerle film çekemiyorlar tabii.

Schindler filmi savaştan ziyade dram- biyografiye giriyor. Amon Goeth'in nasıl bir insan olduğunu araştırın :(
Bu konuda gereğinden fazla film var bence ve neler olduğunu zaten biliyoruz gettolarda. Diğer filmlerinden pek de farkını göremiyorum anlatmaya çalıştığı şey bakımından.
Bir yerden sonra Hollywood'un istediği filmler çekmeye başlamış ve gişede de başarılı ama adam aslında teknik olarak baya yetenekli.Daha bağımsız ve özgün filmler çekebilirmiş ama gişeye oynuyor genelde.İşte seçim meselesi bunlar.Yada stüdyoya tamamen bağımlı mı nasıl ne oluyor arka planı bilmediğimiz için dışarıdan öyle gözüküyor.Gerçi stüdyodan bağımsız yönetmenler var ama onlar da bu adamın çektiği bütçelerle film çekemiyorlar tabii.
Yönetmen olarak iyidir kötüdür bir şey diyemem ama tamamen aksiyona yönelik boş filmler yapması güzel bir durum değil bence. Eski yapımlar daha güzel o yüzden. Gişe kaygısı olmadan istediğini anlatabiliyodu yönetmen ve yapımcılar. Şimdikiler öyle değil maalesef.

Gözlerimi kanatan yorumlar gorsemde.
Milletin çok abarttığı dizi olarak,
House ve Fringe beni hiç mi hiç etkilemedi. Cok abartıldığını düşünüyorum.
Star Wars güzel bence ama harbiden cok abartılıyor. Whiplash'ı gram beğenmemiştim bende. Kardeş Payı ve o ikilinin yaptığı herhangibir iş cok saçma ve kötü bence.

Bu konuda gereğinden fazla film var bence ve neler olduğunu zaten biliyoruz gettolarda. Diğer filmlerinden pek de farkını göremiyorum anlatmaya çalıştığı şey bakımından.

Yönetmen olarak iyidir kötüdür bir şey diyemem ama tamamen aksiyona yönelik boş filmler yapması güzel bir durum değil bence. Eski yapımlar daha güzel o yüzden. Gişe kaygısı olmadan istediğini anlatabiliyodu yönetmen ve yapımcılar. Şimdikiler öyle değil maalesef.

Gettolar değil de toplama kamplarını merak ediyorsan şunu izlemen yeterli.Ötesine gerek yok.Yarım saatlik belgesel.

http://altyazi.org/sub/m/6040/Nuit-et-brouillard.html

Breaking Bad abartanlar yüzünden aptal gibi 2 sezon izledim.
Spartacus ilk sezonu eh iştelik sonrası beş para etmez.
Frienge yoldan gecen adam bi teori sallasa o bile tutacak kimin aklına ne gelse böyle bi teori vardı diyip gerçekleşiyordu.

Gözlerimi kanatan yorumlar gorsemde.
Milletin çok abarttığı dizi olarak,
House ve Fringe beni hiç mi hiç etkilemedi. Cok abartıldığını düşünüyorum.
Star Wars güzel bence ama harbiden cok abartılıyor. Whiplash'ı gram beğenmemiştim bende. Kardeş Payı ve o ikilinin yaptığı herhangibir iş cok saçma ve kötü bence.
House farklı bir dizi. İnsanların sevmemesini veya abartıldığını düşünmesini anlıyorum. Hatta Tıp dünyasına ilgisi olmayan bir insan için çekilecek çile değil. Ancak tam tersi durum da söz konusu. Örneğin House; bir dizi/film/kitap bir insanın hayatını ne kadar değiştirebilirse o kadar değişim yarattı bende.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık