Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 996: En Güçlünün Adası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    194
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kılıç fantezisyanlarının olduğu bir arc burası Japonyayı temsil ediyor Zoro'da vatan olarak Japonyalı. Hatta Zoro'nun bağlantıları bile Wanoyla alakalı. Chopper'ın Arc'ı Wano diyecek halimiz yok?

Sanji aşçı olduğu için aşçılık yeteneğini göstereceği bir sınava sokuldu. Zoro'nun pirinç vatanında ne yaptığı belirsiz. :d

Hiyori'nin enayisi olduğundan beri karaktere bakış açım biraz değişti. Belki de dünyanın ilk karartılmış kılıcını gitti aynı yatağa girdiği bir yosma rica etti diye iade etti. Bunu Zoro fanları nasıl kabul ediyor hala anlamıyorum...
Zoro'nun yerinde olsam ben de kılıcı geri verirdim, koca bir ülkenin manevi değeri sonuçta. Atatürk'ün kılıcı bir yabancıda olsa, geri istesek ve vermese biz de üzülürdük.

Üye silindi 5781

Bu arada Law'un ittifak olma sebebi açıklandı gibi bir şey.
D.'nin anlamını bilmek için bir D. ile ittifak yaptı.Kral hareket

Luffynin Yamatonun bilgilerini kullanmak isteyeceğini sanmıyorum. Belki zor bir anda Yamato Luffye karşı çıkıp bilgi verir ama normal şartlarda Usoppun Raye soru sormasını engelleyen Luffy bunu istemez bence
İkisi farklı şeyler. Usopp orada hazinenin ne olduğunu soruyor. Bilgi alıyor doğrudan, dediğin gibi bir şey olsa Robin de yardım etmesin o zaman.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık