Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 991 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onu demiyom ben belki yanlış anlaşıldım, mesela Zoro fanları onun Sanjiden bi lig üstün olduğunu söylerken Sanji fanları Sanji Zorodan az güçsüzdür diyor. Söyleyin bana bu eziklik değilse nedir sonra benim gibi Sanji Zoroyu yener diyenler yanlız kalıyor. :good:
Yahu durumu böyle anladıysan ne diyeyim sana yuh.Ben hayatımda hicbir Zoro fanını ciddiye almadımki karşılık vereyim kitabına göre konuşuyorum Her arc olduģu gibi benzer eşleşmeler olacak .Yoksa Zoro fanı Kaido kesecez demiş ciddiye alanmı var konussun

Enma ile tahminen Zoro tekrar öne geçmiştir eğer öyle bir şey varsa. Ama dediğin gibi genel olarak eşit gözümde güçleri. İkiside birbirini tak diye alamaz. Akainu vs Aokiji gibilerdir diyebilirim.
Bence öne geçmesi için Enmayı Karatması lazım bide nidai alacak, zaten Oda Sanjiye Zoro gibi devamlı kılıç veremiyeceğinden bi kerede baya güçlü bi power up verdi.

Bence öne geçmesi için Enmayı Karatması lazım bide nidai alacak, zaten Oda Sanjiye Zoro gibi devamlı kılıç veremiyeceğinden bi kerede baya güçlü bi power up verdi.
De teknik olarak bir gelişmesi yok karakterin. Dönüp ayaklarını yakıyor. Ee? Başka bir şey yok. Zoro slash üstüne slash teknik üstüne teknik çıkartıyor. Sanji dönem dönem bacaklarımı yakam diye takılıyor. :/

Bu Luffy'yi eleştirdiğini zanneden kişi Zoro'nun iki saniye önce karşı çıktığı adamla ortak saldırı yaptığından haberdar mı? Yani cidden inanılmaz. At gözlüğü ne diye sorsalar o yorumları göstermek yeter de artar bile. Tuhaf, gerçekten tuhaf.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık