Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 991 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jack i ne amiraller ne 1000 yıllık devasa ada fili öldüremedi gene kalkar ayağa ayarı verir herkese kuşkum yok bundan . :artiz:

Zoro, Kaido-->King-->Apoo şeklinde ilerliyor. Jack hibrit formunda geri döner, hikaye açısından kısa süreliğine aradan çıkardı Oda, Kaido'ya 9 kın beraber dalmaları lazım.

Ben şahsen Sanji vs Zoroyu Little Gardendaki devler gibi görüyorum adamlar eşit ama baskın kostümü çok büyük bi power up olduğunda şimdilik Sanji öne geçti diyorum.:good:
Enma ile tahminen Zoro tekrar öne geçmiştir eğer öyle bir şey varsa. Ama dediğin gibi genel olarak eşit gözümde güçleri. İkiside birbirini tak diye alamaz. Akainu vs Aokiji gibilerdir diyebilirim.

OP bence geri düşmüyo. OPtaki evren hiçbir shounenda yok. Karakter tasarımları çok başarılı ve gizem duygusunu izleyiciye tamamiyle hissettirebiliyo. Ama oda Luffy hariç dövüş çizmiyo/çizemiyo. Benim gözümde opun en büyük sorunu bu.
Optaki evren yok ama Oda da iyice yaşlandı artık wikiden bakarak yazıp çiziyor seriyi

Dur reis yine ezdin bizi zor toparlanmıştık zaten kimliği belirsiz kişiler tarafından kafası kanıyor, Sanji King'den darbe yemesine rağmen sapasağlam.
İşte bende onu diyom Sanjinin defansı acayip sağlam oldu adama mermi işlemiyor, nerdeyse Luffynin tanklayamadığı Kaido saldırısını kaldırır diyeceğim. Bide görünmezlik acayip OP.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık