Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 991 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"Apoo, Luffy'ye saldırmayı denemiş, ama bu sefer Luffy kulaklarını kapatarak tek yemekten kurtulmuş. "

Ben bu kısmı anlamadım abi o zaman bu yeteneği duyan herkes tek mi yiyor kim olduğu önemsiz bir biçimde ? Bunun başka bir çözümü yok mu yani tek savunması kulağını mı kapatmak
Çeviriyi ironi olsun diye öyle yapmış Smoker. Öyle yazmıyor yoksa.:(

Üye silindi 1004

Killzone modu açtım.

Valla alınıyorum hiç Sanji'den bahsetmiyorsunuz ne yani Sanji kucaklayamaz mı ? Daha önce kucaklamışken ve ortamda bulunuyorken Sanji de kucaklar :artiz:
Lütfen Sanji, meşgul görmüyor musun King’le dövüşecek? Nasıl gidip kaptanını kucaklasın. Orada Luffy’i boylu boyuna tüm cephe boyunca kucaklamış Jinbe var. Kucaklama Ustası Zoro var. P1 karşısında bile kucaklamış Yamato var. :oleyo2: Coby torpilli Drake var...

@Mr.Bushido niye Joy Boy sanıyorsun ismi. ;)

Alakaya maydanoz :bilmem:

Tabi fazla da takılmıyorum biri sabahtandır iki ve bir sayıklıyor orada binlerce düşman var la Allah'tan korkmaz, diğeri de 2 yonkou baş edemeyizi çekiyor buraya eee ne yapacaksınız malzeme yok elinizde :hhh:
Yosundan Mochi'ye dönmüş Zoro. Böyle kaygan akışkan olmuş. Girdiği kabın şeklini almaya başlamış :eek:
Lütfü Fuji'ye çakar sıra ben de der sdfghdsfjsdf
Gemide herkese şekil atar 4 yonkouya dalacaz len der sonra Zou'da abii 2 tanesine aynı anda mı düşman olacaz ne oluyor modu açar :S

Lütfen Sanji, meşgul görmüyor musun King’le dövüşecek? Nasıl gidip kaptanını kucaklasın. Orada Luffy’i boylu boyuna tüm cephe boyunca kucaklamış Jinbe var. Kucaklama Ustası Zoro var. P1 karşısında bile kucaklamış Yamato var. :oleyo2: Coby torpilli Drake var...
Coby Novaların çoğunu tokatlar. En son suyun altında torpidodan hızlı gidiyordu :S
Kendi zaten ıslaktı bir de Rebecca'yı ıslattı...
Garp fact işte :D

@Mr.Bushido niye Joy Boy sanıyorsun ismi. ;)
Bundan sonra Kucaklamayan karakterleri sayalım işimiz daha kolay olur :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık