Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 991: Ölmemize İzin Verin

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla hepsi güzel de, adam resmen isi tayfa ve supernovalar vs BM/Kaido’ya dokecek gibi duruyor en sonunda. Ben o izlenimi ciddi ciddi almaya basladim. O ona vuracak, o ona vuracak, her sey bulamaca donusecek :(
Wano başından beri hatta daha Wano başlamadan bile yıllar önce Kaido vs Novalar bekleniyordu zaten ve mantıklı da, bu herifler geleceğin İmparator adayları olarak görülüyordu en başından beri ve Kaido & Linlin gibi şu an en güçlü 2 İmparator karşısında birkaç tane eksikle savaşmaları gayet uygun bir eşleşme.

Zoro çer çöple uğraştıktan sonra ilk defa zor bir düşmana denk gelecek gibi.Sanji Kaido yu hedeflediğinden Zoro ya yardıma gelmez.X drake abisi zoro ya el atar.

Yalnız bu bölümde anladık ki İnu ile Neko bilerek kin'emonu engelletmiş oda.

Daha ölüm zamanı gelmemiş Jack'ın. Zamanı geldiğinde Kin'emon bizzat cehenneme yollayacaktır kendisini.

Xdrake ile Zoro'nun konuşması güzelmiş 'Sence yalanmı söylüyorum ?' 'Bence bişeyler saklıyorsun ' sevgiliye trip atar gibi asdaxzaskd

Ben Jack'in ileride geri dönüceğini düşünüyorum. Kaido'ya toplu dalacakları için yalnız bırakmaya çalışıyorlardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık