Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 991: Ölmemize İzin Verin

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bege gibi bir korsan Kedi'nin yarı ölü halini görünce bile Şenerşen moda geçiyordu. Baya allaxsız bir ikili oluyor Sulong Kedi-Kuçu.......
Kaido'nun düşmüş halinin önüne geçmesi falan bir parça hüzünlendirdi......

Bu arada artık her Kubbe Savaşı görüntüsü sonunda bu 9 Kın'ın yüzünü görmekten bıktım.Bide Oden'in iradesi,ölüme gideceğiz falan filan diyorlar 5 bölümdür.Soda gerçekten boş yapıyor.Kinemon kılıcını çekmiyor hala kınında.

Kısaca azıcık yaradan sonra Kaido hepsini haşlıyor diye göstersene artık niyetini bilmiyoruz sanki.Böyle uzatarak 9 Kın'ı güçlü göstermeye çalışıyor.

Şaka bir yana seriden acayip soğudum... sırf Zoro için okuyorum... Zoro’yu da hiç ederse benden bu kadar... :D
Yapar mi yapar. Zoro diyoruz, eyvallah diyoruz, gifters’lar numbers’las adamdan kan getiriyor. Simdi izle bak, Sanji ve Zoro’ya komutan falan aldiracak, Sanji’yi de belki Kaido’ya karsi dovusturtecek.
WCI’da Sanji Veteran seviyesinin en az iki tik altindaydi. 1 hafta antreman ile Oda Usopp ve Nami’ye F6 aldirtiryorsa suit arti antremanli Sanji’ye de en az kidemli Veteran (Perospero) ya da komutan aldirtacak demek oluyor bu.
Bir sonraki arc’ta (Elbaf) bu ikili cer cöp develerin karsisinda rezil kepaze olacak. Big Mom’un 5 yasindayken komaya soktugu adamlar Zoro ve Sanji icin hard-diff’ten hallice olacak. Ben artik sasirmiyorum valla.

Yapar mi yapar. Zoro diyoruz, eyvallah diyoruz, gifters’lar numbers’las adamdan kan getiriyor. Simdi izle bak, Sanji ve Zoro’ya komutan falan aldiracak, Sanji’yi de belki Kaido’ya karsi dovusturtecek.
WCI’da Sanji Veteran seviyesinin en az iki tik altindaydi. 1 hafta antreman ile Oda Usopp ve Nami’ye F6 aldirtiryorsa suit arti antremanli Sanji’ye de en az kidemli Veteran (Perospero) ya da komutan aldirtacak demek oluyor bu.
Bir sonraki arc’ta (Elbaf) bu ikili cer cöp develerin karsisinda rezil kepaze olacak. Big Mom’un 5 yasindayken komaya soktugu adamlar Zoro ve Sanji icin hard-diff’ten hallice olacak. Ben artik sasirmiyorum valla.
Zoro’nun bu bölümün yüzü tertemizdi...
artık yaşlıkıktan yanlış çiziyor herif... :D

Zoro birini yiyip, Kaido’ya girse benim için güzel...

Sanji de gitsin Queen alsın ona yeter... :d

Zoro’nun bu bölümün yüzü tertemizdi...
artık yaşlıkıktan yanlış çiziyor herif... :D

Zoro birini yiyip, Kaido’ya girse benim için güzel...

Sanji de gitsin Queen alsın ona yeter... :d
Valla hepsi güzel de, adam resmen isi tayfa ve supernovalar vs BM/Kaido’ya dokecek gibi duruyor en sonunda. Ben o izlenimi ciddi ciddi almaya basladim. O ona vuracak, o ona vuracak, her sey bulamaca donusecek :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık