Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 991: Ölmemize İzin Verin

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu kinemon'un Punk Hazard'da parçalarını topluyorlardı şimdi ne kadarda güçlenmiş. Kaido ve Linlin bu arc çok rezil olcak fanlarına acıyorum. :hhh:

4,5,7,8,10 gözüktü. Önümüzdeki bölüm 6 ve 9 gelir. İlk üçü gerçekten güçlü olabilir. Onlarla Zoro, Sanji, Jinbei kapışabilir. Hatcha hala favorim

Jack'e ne kadar sallasam da bir garip oldum :( Arsız reis elinden geleni yapmış en azından.Luffy şu geleceği görebilmesini kurgu uğruna kısıtlamasa çok daha tatlı olacak.Apoo denen enayi yoktu başta kullansaydı.

Drake ve Zoro kardeş kardeş takılıyorlar. Şarapçıya değil de Queen'e yürüyebilirler. Drake gerçekten karizma karakter bu arada umarım Oda peach etmez. Sanji P1 ile savaşmasına rağmen billur geçerek Nami'yi Usopp'a emanet ediyor. Hadi P1 ile dövüştün ve çöp olduğuna karar verdin Usopp bunu yer dedin tamam. Ama peşlerinden Ulti de gidiyor ve görüyorsun bu vurdumduymazlık nedir olum yapma böyle şeyler Allah aşkına. Bir bölüm Zoro bir bölüm Sanji yalandan hadi gidelim Luffy muhabbeti yapıyorlar. Siz aşağıda kalın ortamı temizleyin yeter canlarım Luffy'e yardım gelir aşağıdakiler gte gelmesin.

Ejderha avcısı , atéşte pişmiş, yağda kavrulmuş Kinemon > Oda

Kim derdiki bu adam bir gün Yonkoyu delecek sonra kesecek... OP geldiği nokta

X-Drake'in ortaklık teklif etmesinin hoşuma gitmediğini fark ettim. Luffy, "O da birlikten biri" diyince bizimkinin marine olduğunu hatırladım. Kısa süreli işbirliği belki de Luffy direk "orraklık" dedi yaov. Wano'dan sonra Marine dönecek adama Law'a yaptığı muameleyi yapması iyi olmadı.

Kinemon sanırım Kaido'yu kesti. Kaido'ya kesilemez diyen, dünyanın en güçlü yaratığı diyen zihniyeti seveyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık