Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 990: Tek Kişilik Ordu

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy bilerek dayak yiyordu Kata'dan geldvrği görmek için.

O dövüş bittikten sonra dinlenseler ve tekrar başlasalar Luffy gelecrği görmeye ufaktan alıştığı için o tajların bir kısmından sıyrılacaktı.

Brulee'nin sözüne girmiyorum bile. Doğru yorumlanmıyor.

luffy yonkou seviyesi değil, amiral seviyesi bile değil, şu ana kadar gösterdikleri ile yeni yeni katakuri seviyesine geliyor. yeni hakide uzmanlaştığında ve uyanış açtığında belki amiral seviyesi olur. wanodaki tüm novalar birleşse bile yonkou seviyesi edecekler mi belli değil.
Yalnız Katakuri seviyesini WCI sonunda zaten geçti. Bir Sakazuki seviyesi olmasa da diğer Oramiraller ile gayet rahat 1v1 atar.

Luffy avantaj verdiği halde yenemedi Katakuri. Komik şeyler görmüşsün büyük ihtimal güldürme amaçlı yazılmış. Gülüp geç.
Kata avantaj verdiği halde yenemedi Luffy demek istedin herhalde Alpa pek mümkün değil aksi çünkü.Uyanış kullanmayıp,kendini delen Kata'dan Snakemandeyken bile üstün değildi Luffy.Şu silahlanmayla net olarak geçmiştir anca.

Kata avantaj verdiği halde yenemedi Luffy demek istedin herhalde Alpa pek mümkün değil aksi çünkü.Uyanış kullanmayıp,kendini delen Kata'dan Snakemandeyken bile üstün değildi Luffy.Şu silahlanmayla net olarak geçmiştir anca.
Luffy'nin Kata'yı yenmek için geleceği görmesine ihtiyacı yoktu.Bunu kendi söyledi yorarsam kazanırım diye.
Alpanın dediği gibi geleceği görmeye çalışıyorum bir dakika Kata dedi Luffy dakikalar böyle geçti herhalde en az bir 5 dakika geçmiştir.Ona rağmen indiremiyorsa Kata zaten indirmesi mümkün değildir.Avantaj vermiş Luffy ben geleceği görmeye çalışacağım elim cebimde indir diye işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık