Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 986: Benim Adım

Bölüm nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    247
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya Marco’nun ekstra görmediğimiz bir şeyi falan mı var? Ben bunu anlamıyorum. Oda şimdiden adamın meyvesini sınırladı. İki üç çocuk bacağı dört beş yaşlı sırtı iyileştirmekten aciz.
Marco über adam da avantajlı oldukça.En büyüklerin savaşı olarak adlandırılan savaşta yer aldı orda üst seviye karakterlere karşı gösterdiği performans da iyi olduğu için daha güçlü görülebilir normal.Ha bu Kata Marco'nun yaptığını yapamaz diyen büyük yanılır onu yazayım ama.

Üye silindi 1004

Marco amcayı iyileştirmekten aciz gücü yetmiyor. Chopper’dan istese, Chopper adamın yedi sülalesini sargı bezine sarar düzeltir.

Marco über adam da avantajlı oldukça.En büyüklerin savaşı olarak adlandırılan savaşta yer aldı orda üst seviye karakterlere karşı gösterdiği performans da iyi olduğu için daha güçlü görülebilir normal.Ha bu Kata Marco'nun yaptığını yapamaz diyen büyük yanılır onu yazayım ama.
Eh orası öyle akranı Jozu’dan 30 kat daha iyiydi performası. Zaten Ace de varlık gösteremeyince koca WB tayfasında bi Marco parladı.

Ya bu kınlar kılıçlar içten patlamalı haki ekleyip saldırı yaptılarsa???

Böyle yaparlarsa hasar verme ihtimali doğar ki hyogro biliyorsa bu vuruşu onlarda bunu biliyordur.

Marco amcayı iyileştirmekten aciz gücü yetmiyor. Chopper’dan istese, Chopper adamın yedi sülalesini sargı bezine sarar düzeltir.

Eh orası öyle akranı Jozu’dan 30 kat daha iyiydi performası. Zaten Ace de varlık gösteremeyince koca WB tayfasında bi Marco parladı.
Jozu'nun performansı da kötü değildi ama :D Mihawk'ın slashini rahat tankladı,Kuzan'dan kan aldı,Croco'ya fena vurdu falan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık