Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 986: Benim Adım

Bölüm nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    247
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Adamın dinamit fetişi var diye suçlusu roger mı oluyor? :oleyo2:
Roger demiş işte "oğlum sıkıştırırlarsa başka çaren kalmazsa kendini patlat öbür tarafta yanımda yerin hazır"... Dağ gibi adam radikal bir mal gibi kendini havaya uçurdu.

Hasır şapkalı birini sıkıştırdıklarını görürsen kendini patlat demiştir Roger.Sonuç : Kıyıların efendisi balık reis patlamanın kıyısından dönmüştür.:hhh:
Roger ufak çocukların beynini yıkıyor kendilerini patlatsın diye. Shanks'a neden dokunamadılar sanıyorsunuz üstünde patlayıcı yelek vardı elini kolunu sallayarak girdi çıktı.

İlerids Vs yapsalar zoro kazanacak zaten malum. Bir de shiryu da birşey yok bence zoro kafa kafaya dövüşür şuan, görünmezlik sanji de de var zaten hakiyle etkisiz hale gelir çok ta abartılacak bir güç değil bana göre
İleride Zoro bütün sağ kolları sollayacak zaten ?. Şuan ki Karasakal tayfası diğer Yonkou'lara göre güçsüz kalıyor evet doğru ama serinin sonlarına göre hepsinden daha güçlü hale gelecek. Seri sonu sağ kol sıralamasına bakacak olursak bence.

1-Zoro
2-Rayleigh
3-Shiryu

Böyle gidecek. Shiryu'yu küçümsememek lazım ayrıca K.Haki ile bu kadar kolay engellense meyvesi Oda buna vermezdi. Shiryu K.Haki olayına çare bulur zaten, bu ya meyve uyanışıyla olur ya da duygularını kontrol etmekle. K.Haki'yi counterlamanın bir çok yolu var misal Pudding ve Kanjuro duygularını o kadar iyi kontrol ediyor ki çevresindekileri bile kandırmışlar yani iyi biri olduklarına. Zaten Shiryu soğukkanlı bir adam, ileride K.Haki'nin counterlamanın daha farklı yolları gösterilebilir.

Şu time-skip muhabbeti olalı 10 yıl oldu heralde ama hala şu zoronun power upını göremedik. Bir tane bile ciddi dövüşe girmedi adam.

Üye silindi 1004

Kata'nın en az Marco dengi olduğuna inancım tam ama Marco daha güçlü olabilir tabii.
Ya Marco’nun ekstra görmediğimiz bir şeyi falan mı var? Ben bunu anlamıyorum. Oda şimdiden adamın meyvesini sınırladı. İki üç çocuk bacağı dört beş yaşlı sırtı iyileştirmekten aciz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık