Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 986: Benim Adım

Bölüm nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    247
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ohh iyi ki spoiler okumamışım bu hafta. Şu bölümü mundar ederdim vallahi. Çok güzel bölüm. Baskın başarılı sonuçlandı. Benim 9 kından maksimum beklediğim buydu. Daha kaidoya odaklanmasınlar, yolu açsınlar luffy, kidd ve novalara. Komutanlara girişsinler. Haftaya da Big Mom vs. Marco başlar tahminimce. Bölümün son sayfasında bekliyorum. Bölüm kaidonun kınları püskürtmesiyle başlar, luffynin king kong gunı geçirmesiyle devam eder, en son da marco vs bm ile biter.

Bu bölüm dünyanın dünyanın en güçlü yaratığının korkuşunu ve üç beş eziğe rezil oluşunu mu izledik biz?
Öyle deme reyiz üç beş ezik değil... Gözlerinde korku olmayan, Yaşama isteklerini gemilerle brilikte denize batırmış ve yüreklerinde ki Nefret ve Sadakat birbirine karışmış olan, Oden’in 9 kızıl Kını onlar... :a:

Bişi diyim mi one piece'de gördüğüm en iyi baskındı. Aşırı keyif aldım. He muhtemelen sonraki bölüm Kaido bunları haşat edecek ama olsundu.

Zoroyu, Kidi, Law'ı gösterdiği sahne de baya iyi. Baya kıyım dönüyor arka planda.

Yamatonun kolunda da nükleer başlık bağlamışlar bu nedir dlsşfjşlsdjfşldsfj

İzo da tam vahşi batı skilli kasmış.

Haftaya Sayko Kaido Mode on olacak.Kaido sizin kiliciniz bana işlemez diyor .İslemeyecegi için zaten 3 yikimci sallamiyor sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık