Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 986: Benim Adım

Bölüm nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    247
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Harbiden oyun raid'i gibi oldu...

Linlin'in tayfasına sallayan arkadaşları sahneye davet ediyorum.

Koskosssskoca Yonkou tayfası böyle gafil mi avlanır? Ya da Law çok büyük bir stratejist hangisi siz karar verin...

-Jack, King ve Queen boylarından utansın püüüüü o vücutları boşuna yapmışlar. Elden kılıç düşürmek nedir ya?

Düşünsenize denizcisiniz çatışmanın ortasında tüfeği düşürüyorsunuz ve gevşekçe şaşıyorsunuz. Akainu görse disiplinsiz olduğunuz için deler sizi. Şakası yok. Ha korsan bunlar diyeceksiniz. Fakat devletlemiş ordulaşmış topluluklar bunlar artık. Big Mom'ın nasıl protokolü vardı hatırlamıyor musunuz?

- Kata'ya laf edenler nerede? Adam tek başına güvenlik şefi gibi olabildiğince idare etmişti baskını. Bu baskını idare edebilen adam da yok. Jack, Queen ve King yerine oraya eşek koysan daha verimli korumalık yaparlardı. Geleceği görmeleri şart da değil ha.. İnsan olana Dof kadar gözlem çok bile.

- Aynı zamanda bunlar güya Kaido'nun kişisel korumaları.. İki yıl öncesinin Zoro'su bile Luffy'i kişisel olarak daha iyi koruyordu.

- Keşke Kaido gerçek olsaydı da adamı olsaydık. En azından aşını ekmeğini bu çöplere vermezdi hakkımızla çalışırdık. Liyakat sıfır. Bugün İzo'nun tabancasını yiyen yarın Zoro'nun Enma'sını da yer.

- Big Mom ve tayfasına laf etmeden önce iki üç kere düşünmek lazım. Hatta Big Mom'ı geç, Dof'un tayfası bile böyle tongaya düşmemişti be... Onlar bile daha hazırdı.

- Kaido ne rezil adamsın sen? Kaido ve komutanları çöp Zoro hepsinin içinden geçer YEŞİL ÖFKE'yi kızdırmayın.

Neyse..

Keşke Momo ölseydi saltanatlarına tükürdüklerim...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bir de bir kaç şey daha demek istiyorum;

Momo’ya bu bölüm saygı duydum adam olmaya devam ediyor...

Yamato’ya biraz üzüldüm. Her şeye rağmen babasının ona gerçek kelepçe takmadığını düşünmüş. Yani Kaido denilen herif her yönden tam bir sahtekar ve ezik. Neyse Yamato’cuğum gel bizim tayfaya seninde bir ailen olsun...

Nami sen çok düşünceli muhteşem bir kadınsın...

Kanjuro denilen şekilsize ağlayan ve üzülen kınları da kınıyorum. Ben olsam öldürdükten sonra yerde tekmeleyip çok sağlam bir tükürük atardım leşine...

Kaptanımız Luffy yine her zaman ki gibi çok düşünceli davranıyor. Aslanım benim...

Son olarak da; Zoro seviliyorsun kardeşim. Şu kolpa Yonko’ları kılıçtan geçir artık geleceğin KILIÇ TANRISI!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık