Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 983: Yıldırım

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    235
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yamato %99,9 yeni bir karakter. Bahsi geçmiş birisi değil.
Gaban, sezar, gin, yeni amiral falan zaten bunların olma olasılığı yüzde 0.
Tayfaya katılacak kişinin criminal geçmişi olmaması lazım. En azından birinci elden.

Yamato kritik bir rol oynayacak bence Kaido'nun düşmesinde. Luffy'e babasının topuzunun kairosekiden olduğunu söyleyecek bu yüzden buna hazırlıklı olması için kendi balyozu ile deneme çalışmaları yapacaklarını düşünüyorum. Evet Yamato'nun balyozu da kairosekiden.

Yamato kritik bir rol oynayacak bence Kaido'nun düşmesinde. Luffy'e babasının topuzunun kairosekiden olduğunu söyleyecek bu yüzden buna hazırlıklı olması için kendi balyozu ile deneme çalışmaları yapacaklarını düşünüyorum. Evet Yamato'nun balyozu da kairosekiden.
Kaidonun buna ihtiyacı var mı bilmiyoruz.Sonuçta haki manyağı bir canavara benziyor.Haki basarsa ki topuz aynı görevi görür kanımca.

Şu söylediğin şeyden sonra abartı Zoro fanlarından bir farkın kalmıyor ciddiysen :(

Yamato'nun balyozuyla niye çalışma yapsınlar aga sopa kairoseki olsa nolur olmasa nolur yırmıhla bile kırar Luffy reyiz o sopayı zamanı gelince.
Yok hacı kairoseki seride etkili bir şey. WB deprem yumruğuyla vuruyordu da pek etki edemiyordu galiba. Öyle bir şey vardı. Kairoeseki meyve kullanıcılarını güçsüz bırakan bir şey. Mesela Luffy yeni haki savunmasıyla savunsa bile her yaklaştığında onu hep güçsüz düşürecek bir etmen.

Yok hacı kairoseki seride etkili bir şey. WB deprem yumruğuyla vuruyordu da pek etki edemiyordu galiba. Öyle bir şey vardı. Kairoeseki meyve kullanıcılarını güçsüz bırakan bir şey. Mesela Luffy yeni haki savunmasıyla savunsa bile her yaklaştığında onu hep güçsüz düşürecek bir etmen.
Güçlendirilmiş çelik onlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık