Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 982 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bununla ilgili Marco'nun güzel lafı vardı.Bizden birine birşey yaparsanız bu okyanusta kanını yerde komayız gibisinden.Sorun şu ki Oden artık o tayfadan değil.1 yıl sonra döneceğim diyorsun dönmek için en ufak çaba sarfetmeyip 5 yıl wanolarda dans ediyorsun.Adamsa Roger tayfayı dağıttığında döner Wb tayfasını bulurdu.Wano kaçmıyormuş kafasındaydı zaten en başta gitmedi gidince de 5 yıl oyalandı.Bulacaktı kaptanını.Oden artık o tayfanın bir üyesi olmaktan çıkmıştır.
Şöyle de bakmak lazım ama, Oden'in karısı, çoluğu çocuğu var. Eşini hasta haliyle ülkeye yolladı. Ailesine bakmak için başta ülkesine dönmesi anlaşılır bir olay. E girince de ülkenin halini görüyor adam, zaten sıkıntılı ülke girişi ve çıkışı yok. Ha ülkede kaldığı sıra çok mu verimli geçti, hayır. Ama çıkamıyorsun da, hoş o da saçma olay. Beyazsakal açısından bakınca 1 yıla dönücem deyip, göründüğü kadarıyla gerekçe sebep belirtmeden ortalıktan kaybolmak onun peşine düşmemesi için yeterli sebep. Roger tayfayı dağıttıktan sonra Beyazsakal'la görüşücem diyordu, muhtemelen Oden'den, ailesinden falan haberdar olmuştur. Ama o saatten sonra ülke içi tehlike haberi adamın kulağına gitmedikçe Beyazsakal'dan bir şey beklemek yersiz. Ha Wano'nun kapalı bir ülke olduğunu bildiğinden birini yollayıp durumunu öğrenebilirdi ama o da zorunlu görevi değil, artı olarak yazılacak bir şey olurdu. Vesaire, iki taraf içinde gerekçeler çıkarmış Oda ama netice olarak abes duruyor.

Yine anti-WB ciler hortlamis.
Wb, Oden e kardeşim demiş. Oden de ben macera istiyorum diye Roger ile gitmiş. Wb is her zamanki yerinde takılmış ama Oden bu kadar zaman gectikten sonra ne aramış, ne sormuş. Şimdiye kadar gorduklerimizden Wb nin muneccim olduğunu bilmiyoruz. Belki de aramizda bazi muneccim arkadaslar var ki Wb nin Oden nin nerede oldugunu bildigini saniyorlar.

En son Oden Roger ile gitti. Wb her zamanki yerinde bekledi. Oden nin Wb ye attigi "ben wano ya gidiyorum" maili ise spam da kaldigindan Wb goremedi. Wb de yana yakila Wano diye sayiklamadigindan Wano ya gitmedi.

Üzülerek katılmıyorum.Öyle bişey olsaydı Marco şu an gelmezdi.
Marco Oden'in intikamı için gelmiyor ki.Wb öldükten sonra bile duymuşlardır Wano'da olanları Kaido'nun oraya çökmesini.Marco durup dururken değil hatır gönülle yardım istenmesiyle geliyor.Belki de Ace'in kardeşi Luffy'e destek olmak için.Belki onun adı geçti belli olmaz.Savaşta bu çocuğa destek olun dendi Luffy için.Yardım etmesi gayet doğal.Hem bunun için hemde Wano'yu kurtarmak için geldi Marco.İntikam alalım derdinde olduğunu sanmıyorum.Law gibi arkadaşım Oden'in ölümünü unutmayacağım bedel ödeteceğiz diyecek gibi durmuyor.Derse orası başka.

Senin çok sevdiğin pos bıyıklı, kardeşim dediği adamın vatanını kurutmuşlar sende hemşirelerle gününü gün et hey gidi Red kendinle bu kadar çelişeceğini hiç düşünmemiştim xd
Kendimle niye çelişeyim bu olay ilk çıktığı gün yazdım zaten haberi yoktur diye al çıktı işte xD

Luffy fanlarının yeni mottosuna bayılıyorum :oleyo2:

Silinmiş Üye

Marco Oden'in intikamı için gelmiyor ki.Wb öldükten sonra bile duymuşlardır Wano'da olanları Kaido'nun oraya çökmesini.Marco durup dururken değil hatır gönülle yardım istenmesiyle geliyor.Belki de Ace'in kardeşi Luffy'e destek olmak için.Belki onun adı geçti belli olmaz.Savaşta bu çocuğa destek olun dendi Luffy için.Yardım etmesi gayet doğal.Hem bunun için hemde Wano'yu kurtarmak için geldi Marco.İntikam alalım derdinde olduğunu sanmıyorum.Law gibi arkadaşım Oden'in ölümünü unutmayacağım bedel ödeteceğiz diyecek gibi durmuyor.Derse orası başka.
Marco intikam amaçlı geliyor demiyorum.Diyorum ki gelmesinin sebeplerinden biri Oden'e olan sevgisi ve mirasına duyduğu saygı ve zamanında yardım edememiş olmak.Yani hiçte sen artık tayfadan değilsin muamelesi etmediğini anlatmak istiyorum.

Silinmiş Üye

Hazır Marco gelmişken bu konunun elbet bahsi geçicek Wano'da.Sabırla beklemekten başka çare yok.

Oden'i geçtim de Kaido HQ yapmış Wano'yu bunu bilmediğini varsaymak çok komik geliyor.Buradan da madem biliyorduya geliyor muhabbet.

Bununla ilgili Marco'nun güzel lafı vardı.Bizden birine birşey yaparsanız bu okyanusta kanını yerde komayız gibisinden.Sorun şu ki Oden artık o tayfadan değil.1 yıl sonra döneceğim diyorsun dönmek için en ufak çaba sarfetmeyip 5 yıl wanolarda dans ediyorsun.Adamsa Roger tayfayı dağıttığında döner Wb tayfasını bulurdu.Wano kaçmıyormuş kafasındaydı zaten en başta gitmedi gidince de 5 yıl oyalandı.Bulacaktı kaptanını.Oden artık o tayfanın bir üyesi olmaktan çıkmıştır.
oden evine dönmüş, çoluğu çocuğu olan evli barklı bi adam. arayıp sormamak en iyisi, adamın düzenini bozmaya ne gerek var ki. yasopp gibi mi olsaydı.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık