Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 982 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sürpriz saldırı yemiş işte Sasaki. Denjiro da çok güçlü bir adam olduğu için yamultması normal. Ayrıca bu bölüm görmesek de sonraki bölüm ayaklanabilir Sasaki. Apoo gibi düşünün.

Yalnız kendisini dost sanan elemana gizli şekilde saldırmış yani doğrudan gardı düşükken yakalamış beyler. Niye bu kadar abartınız. Sasaki inmiş ise normal inmemiş ise hayvan oğlu hayvan demektir. Baya iş çıkarır Kyoshiro'ya.

Çıkarılacak iki sonuç var.

Birincisi bizim ekip iyi kaçmış arkalarındakileri atlatmışlar tebrik ediyorum kendirini ama bu sonuç düşük ihtimal.
İkincisi Luffy tabi kaçma tecrübesi olarak baya önde olduğundan arayı açıp diğerlerini bile atlatmış, tebrik ediyorum kendisini tam bir K Kral :oleyo2:

Yalnız kendisini dost sanan elemana gizli şekilde saldırmış yani doğrudan gardı düşükken yakalamış beyler. Niye bu kadar abartınız. Sasaki inmiş ise normal inmemiş ise hayvan oğlu hayvan demektir. Baya iş çıkarır Kyoshiro'ya.
Kim abartmış. :artiz: Yorumun biri Oda'ya gitmiş zaten, ben ne ara dövdüler dedim. Aiden yoldan geçerlerken aldılarsa fiyasko demiş. Gayet normal yorumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık