Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 982: Hödük, Hödük ile Karşılaşır

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    217
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
WB adam olsa en başta tayfasında öldürülen oğlunun kanını yerde bırakmazdı. Oysa aman Ali Rıza Bey keyfimiz kaçmasın modunda Ace'i durdurmaya çalıştı. Harbi bu kadar senedir bu nasıl gözüme çarpmadı anlaşılır şey değil.
Öyle bir şey yok hacı bak gerçekten çok gereksiz sarıyorsun, Ace'nin gitmemesi için geçiyor o diyalog.

Peki ne zaman peşine düşmeyi düşünüyordu Ferit?
Orada peşine düşmeyeceğiz diye bir konuşma geçmiyor sadece aklı başında bir şekilde yapılacak deniyor, Ace Lerooy'a bağlıyor haliyle yetişemiyorlar. Buradaki sözde BB'nin affedildiğini yada peşine düşülmeyeceğini anlayanlara çok tuhaf bakıyorum :bilmem:

Orada peşine düşmeyeceğiz diye bir konuşma geçmiyor sadece aklı başında bir şekilde yapılacak deniyor, Ace Lerooy'a bağlıyor haliyle yetişemiyorlar. Buradaki sözde BB'nin affedildiğini yada peşine düşülmeyeceğini anlayanlara çok tuhaf bakıyorum :bilmem:
Tamam Ace düştü peşine gitti. Peki başka hiçbir WB komutanı ya da WB neden gitmedi ardından?

Kabul et artık. WB aile ayağına yalandan düzen kurmuş hemşirelerle gününü gün ediyor.

Argüman üreteceksen dinliyorum. Boş yapacaksan lüzumu yok. Olay iyi hareket falan değil, ilah yapmakla alakası bile yok. Neye göre kurgu diyorum yazmışım. Sen hala kafana göre diyorsun. Saçmalamışsın.
Seni kaale alıp cevap yazdığıma bile pişmanım birde dinliyorum diyor :oops:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık