Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981: Çarpışma

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Marco'nun gelişi gibi bomba

Kullanılan: 198 73.3%
  • Sanji'nin sapıklığı gibi sıradan

Kullanılan: 40 14.8%
  • Koca Ana Korsanları gibi boş

Kullanılan: 32 11.9%

• Kullanılan toplam oy
    270
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy Kid Zoro üçlüsü çok iyi beraber ilerledikleri 100 bölüm olsa sıkılmam tencere kapak misali birbirlerini buldular Killer yanlarında süper zeka kalıyor :D İlla ki bir destek gelecekti Edward Newgate'in sağ kolu çok sağlam bir takviye Marco arc a çok büyük kalite katacak o kesin BM korsanları gene denizin dibini boyladı BM 'nin gemisi de devreden çıktı BM olayların içinde olacak nasıl etkileyecek göreceğiz.Bu arada Sanji bir dur bir sakinleş kardeşim sen ne pis bir adammışsın yav...

King ile bi güreş tutsunlar bakalım. Smoothie kadar da boş karakter görmedim.
Smoothie ha var ha yok , beğenilmeyen Jack malı bile sonuç alamasada bir sürü önemli aksiyona girdi.Smoothie ise anca izliyor, artık ihtimal vermiyorum Jacktan güçlü çıkacağına.

Marco, Neko ve İzo. Gemiyle geldiklerine göre gemide Jozu ve kılıç ustalarının döşü olan Vistayı da görebiliriz. Geri kalanları önemli değil zaten. Eğer fujitora da gelir ve meteor vs dinazor olayını görürsek, gerçekten de 2 yonkou suya düşerek mefta olabilir. Wano, kaidoya mezar olacak.

Sanji reis DJ olmuş çok klas durmuş yalnız...

Apoo'nun bizimkileri kovalaması bir şey ifade etmiyor. Tenha'da onun o kepçük ağzını dağıtırlar kalabalıkta yapsın delikanlılığını.

Killer ve Kid arasında Luffy Zoro ilişkisinin olduğu aşikar. Killer'ın Apoo'nun meyvesini açıklarken bizimkilerin kulaklarını tıkamış olduğundan verdiği tepki güzeldi.

Sanji'nin genelev muhabbetinden bıktım diyen insanların sırf konuşmak için konuştuğunu düşünüyorum bana komik geliyor bunu abartı bulanlar biraz kendini kasıyor gibi.

Uzun köprü'de ilerlerken bi anda herkesin suya atlayıp Chopper ile BM'nin karşı karşıya kalması çok güldürdü beni...

En olarakta Marco reissss..... Tekrar yukarı çıktığınızda daha farklı bir yer göreceksiniz diyerek kendine yüklediği misyonu az buçuk tahmin ediyoruz sanırım...
İzo'nun da savaştan beri ilk defa Anka modunda demesi... Bölüm beklediğimize değdi.

Son olarakta Kid.... Sen fanı olunabilecek karakterlerdensin aslanım. Çırmıh fan club hayırlı olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık