Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980: Dövüş Müziği

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi diyorum Luffy'nin şaftı 10 saniyeliğine kaydı.

Şimdi senden de Zoro'nun dünyasının saatlerce kaydığını hatta yörüngesinden saptığını söyle bakem.:D
Zoro'nun karnı açtı manga çizmiş git bak :hhh:

Tamamen provokatif amaçlı yazılmış ama mangada gerçekliği olan bir yorumdur

Şimdi diyorum Luffy'nin şaftı 10 saniyeliğine kaydı.

Şimdi senden de Zoro'nun dünyasının saatlerce kaydığını hatta yörüngesinden saptığını söyle bakem.:D
Ama Zoro da başka etkenlerde var. He yinede söyleyeyim Alpa’cığım için rahat etsin. Zoro’nun Dünyası kaydı aynı Luffy gibi :ehe:
Ama burada benim demek istediğim şu; Bunlar anormal şeyler. Gerçekte ikisi de baya baya havan gibi dayanıklı. Ben bunu o zaman da diyordum ikisi için ama siz demiyordunuz. Şimdi Zoro’ya laf eden arkadaşların Luffy’nin dayanıklılığını gömmesi lazım benceee :D

Açlık bahane ise Luffy her zaman aç. :D

Zırı kırgı yızından dınyası kıydı. Luffy ıylı dığıl. Zırı kındını bırıktı. Tılkının gıttıgını gırmıdın sılmıdı kındını.
Sahnesi çizilmeli yoksa herkes hep aç ;)

Mesela bu darbeyi aldıktan sonra Luffy şov yapıp Apo'yu indirse ve sonra karnından açlık efekti çizilip bayılsa kesinlikle destanlarını düzerdin :gamyon:

Oda'nın çift yüzlü bıcağı bu sefer Luffy'ni kesti olur öyle şeyler.

Sahnesi çizilmeli yoksa herkes hep aç ;)

Mesela bu darbeyi aldıktan sonra Luffy şov yapıp Apo'yu indirse ve sonra karnından açlık efekti çizilip bayılsa kesinlikle destanlarını düzerdin :gamyon:

Oda'nın çift yüzlü bıcağı bu sefer Luffy'ni kesti olur öyle şeyler.
Zırı ıçlığı dıyınıklıdır zıhırlınmış ılıbılır. Kımızı kısın zıhır sırmıştır ırığı.

Evet, orak darbesine 1 gün yatan Zoro ile anlık baygınlık geçiren Luffy aynı.:D Hani insan yazdıklarına bakar önce.

He bu arada Luffy o anlık baygınlığı Kaido'ya da yapıyor.D:

Meyve kaynaklı olsa Kizaru da bayılırdı. Şiddet desek Kata’nın yaptıkları yanında bu sinek ısırığı bence. Kaldı ki Luffy’nin dayanıklılığı için neler deniliyordu. Zaten ben gönderme yapmak için yazdım. Yoksa Luffy hala öküz gibi dayanıklı Oda’nın küçük fantezileri bunlar işte ama konu Zoro olunca bazıları fena gömüyordu. Oda’nın adaleti işte. Bundan sonra şaftı kaymış bir Luffy var elimizde artık :ehe:
Luffy'nin dayanıklılığı üzerine kurulu la serinin yarısı, kim nesiyle uğraşacak bunun? :( Zevk alamaz bir kere buna takık olan. Herifin dibinde büyük bir patlama olmuş o da bir süreliğine kendinden geçmiş. He bana sorsan gereksiz bir Apoo abartısı derim ama bundan dolayı Luffy'nin dayanıklılığına laf atmak gereksiz duruyor.
Meyve kaynaklı mevzusunu yanlış anlıyorsun. Meyvenin bu adama sağladığı öyle büyük bir kesiş, patlama gücü vardır ki bu adamın kişisel gücünden bağımsız olarak ciddi hasar veren bir kesiş/patlama yapabiliyordur. Kizaru dediğin parıltı meyvesi sahibi. Onun bile hem eli kesildi hem patladı ama logia adam, nesini karşılaştıracağız?
Yoksa haydi senin sevdiğin adam Zoroysa ondan yürüyelim, Zoroyu öyle kesmek meyveden bağımsız bir şey mi? Nasıl Ceasar çöp olsa da gücü imba bir etki yapıyorsa bunun durumu da belki benzerdir. Zaten kolayca elenip giderse anlarız ama yıldızı parlar da coşmaya devam ederse daha detaylı değerlendirebiliriz Apoo'yu.

Luffy'nin dayanıklılığı üzerine kurulu la serinin yarısı, kim nesiyle uğraşacak bunun? :( Zevk alamaz bir kere buna takık olan. Herifin dibinde büyük bir patlama olmuş o da bir süreliğine kendinden geçmiş. He bana sorsan gereksiz bir Apoo abartısı derim ama bundan dolayı Luffy'nin dayanıklılığına laf atmak gereksiz duruyor.
Meyve kaynaklı mevzusunu yanlış anlıyorsun. Meyvenin bu adama sağladığı öyle büyük bir kesiş, patlama gücü vardır ki bu adamın kişisel gücünden bağımsız olarak ciddi hasar veren bir kesiş/patlama yapabilir. Kizaru dediğin parıltı meyvesi sahibi. Onun bile hem eli kesildi hem patladı ama logia adam, nesini karşılaştıracağız?
Yoksa haydi senin sevdiğin adam Zoroysa ondan yürüyelim, Zoroyu öyle kesmek meyveden bağımsız bir şey mi? Nasıl Ceasar çöp olsa da gücü imba bir etki yapıyorsa bunun durumu da belki benzerdir. Zaten kolayca elenip giderse anlarız ama yıldızı parlar da coşmaya devam ederse daha detaylı değerlendirebiliriz Apoo'yu.
Reyiz ben aksi yönde bir şer söylemiyorum zaten. Dediğim gibi gönderme yapıyorum. Serinin yarısında Zoro’nun da dayanıklılığı mevcut ona bakarsak. Bence de olay Apoo abartısı ve başka etkenlerde olabilir. Savunmaya geçmene gerek yok yani :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık