Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 976 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Helmsman'in dönüşü olsun bari bölüm adı.Reis tayfaya büyük kalite katıyor geleceği zaten belliydi ben daha kritik bir noktada havalı bir giriş bekliyordum bu da iyidir.Bölüm de Jinbei'nin dönüşü haricinde bir şey yok gibi :( ve de ucu açık bir şekilde ara verildiğini de düşünürsek uzun bir süre vedalaşabiliriz one piece le...
?

Corona diye bir hastalık varya hani tüm dünya onla uğraşıyor e başım ağrıdı canım sıkıldı kedim öldü diye senede bin defa ara veren sayın mangakamız da bu salgın hastalık yüzünden devam etmezse uzun süre ara verirse şaşırmazsın heralde...
Japonya'da hayat aynen devam ediyor. Yuregime iniyordu az kaldi, gercek bilgiymis gibi yazmissin.

Herifte çizik yok la çizik. Kata hariç bütün Koca Ana tayfası vardı lan orada neredeyse. Linlin vardı. Diğer balıkadamlara ne oldu bakalım, onlar da en fazla tırnak kaybetmişlerdir. Vay arkadaş. Diğer herkes ölmüş olsa bile Jinbei'nin oradan çiziksiz çıkması. İnşallah diğer balıkadamlar Jinbei kaçabilsin diye kendilerini feda ettiler falan der en azından. Ama en fazla Wadatsumi bizi aldı fırlattı der, Wadatsumi feda etti falan deyip işi bitirir. Sonra neden Tüm Kek kötü, bu yüzden anasını satayım, tam da bu yüzden. Tesadüfler kaçışlar hep bizimkiler lehine.

Jump kapağında mesajı vermiş yine Oda, KK seviyesi 3 Adam...

koronaya alkol iyi geliyor diye alkol tüketiyorlar :(

Lawun roomu var, yakalayacak Luffysi var, tayfamizin sniperi var...

Sırf Kanjuroyu da Onigashimada rakip olarak tanıtmak için onca adamın arasından kaçırıyor. Tek tayfamiza özel değilmiş bu plot...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık