Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 976: Kendimi Tanıtmama İzin Verin

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    237
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Samuray samuray diye 50 bölüm kafa ağrıttı Kinemon. Sonuç? Tek bir zırhlı gemi telef ediyoraksjflasşkdfj
Yapacak bir şey yok. Fabrikalar Kaido'nun elinde. O silahlara karşı koyacak silahlar üretmeleri imkansız. Lakin kimsenin de samuraylardan böyle bir şey beklediğini sanmıyorum. Sonuçta buraya kadar Kinemon'un mükemmel planı sayesinde geldiler :hhh:

Temeli aynı olsaydı Luffy gibi bir şeye haki ekleyebildiğini gördüğümüz biri aynı zamanda tasmayı da o şekilde yükler bu sefer onu çıkarmaya çalışırdı. Ama sadece umutsuzluk anında bir anlığına yapıyor bunu. Ve bu kullanım için Hyo Emice farklı diyor. Senin söylemine göre Hyo Emice slashına haki ekleyemez. Ama hiç sanmıyorum böyle olacağını.
-Bunun olayı boşa giden haki'nide kontrol edip yüksek miktarda haki ile akışı ortaya çıkarmakta.
-O yüksek miktarda akan haki'yide eğer başka nesneye aktarabilirsen bir üst versiyonu oluyor.
-Bu haki'yide bildiğimiz siyah haki'den akış ile ayırıyor.
-Zoro mesela Mr1 ile dövüşürken haki'yi açıyor kılıcına enerji dolduruyor kesiyor,enerji kendisinden ayrılmıyor.
-Luffy çeliği yok ederken yüksek miktarda haki topluyor(boşa giden kısmıda kolunun etrafına toplayarak)akışı elde ediyor, sonrada kontrol edip çeliğin içine yönlendiriyor.
-Mesela Luffy orada haki kullanmaya başlasa çelik önce sertleşirdi,sonra çelik siyah olurdu.En sonda ise çok yüksek haki bassa o çeliğin etrafında yayılmaya başlardı.

-Zoro'nun slash ve Roger'ın yaptığı bu akışı kontrol etmeye benziyor.
-Yada Enma'yı kontrol ettiği yer haki dalgalanıp dağılmaya başlıyor Zoro geri kontrol edip vücüduna çekiyor.
-Başta Slash'ada normal kılıç gibi yükleniyor gibi geldi olay.Ama bugüne kadar başka örneği yoktu.
Sonra Roger'ı görünce ve Enma'yı kontrol edişini görünce akış ile yapıldığına karar verdim.

-Benim anladığım bu yani olaydan.Umarım anlatabilmişimdir.

-Bunun olayı boşa giden haki'nide kontrol edip yüksek miktarda haki ile akışı ortaya çıkarmakta.
-O yüksek miktarda akan haki'yide eğer başka nesneye aktarabilirsen bir üst versiyonu oluyor.
-Bu haki'yide bildiğimiz siyah haki'den akış ile ayırıyor.
-Zoro mesela Mr1 ile dövüşürken haki'yi açıyor kılıcına enerji dolduruyor kesiyor,enerji kendisinden ayrılmıyor.
-Luffy çeliği yok ederken yüksek miktarda haki topluyor(boşa giden kısmıda kolunun etrafına toplayarak)akışı elde ediyor, sonrada kontrol edip çeliğin içine yönlendiriyor.
-Mesela Luffy orada haki kullanmaya başlasa çelik önce sertleşirdi,sonra çelik siyah olurdu.En sonda ise çok yüksek haki bassa o çeliğin etrafında yayılmaya başlardı.

-Zoro'nun slash ve Roger'ın yaptığı bu akışı kontrol etmeye benziyor.
-Yada Enma'yı kontrol ettiği yer haki dalgalanıp dağılmaya başlıyor Zoro geri kontrol edip vücüduna çekiyor.
-Başta Slash'ada normal kılıç gibi yükleniyor gibi geldi olay.Ama bugüne kadar başka örneği yoktu.
Sonra Roger'ı görünce ve Enma'yı kontrol edişini görünce akış ile yapıldığına karar verdim.

-Benim anladığım bu yani olaydan.Umarım anlatabilmişimdir.
Belki de sen doğru yorumluyorsundur, zaman gösterecek bekleyelim bakalım.

Yapacak bir şey yok. Fabrikalar Kaido'nun elinde. O silahlara karşı koyacak silahlar üretmeleri imkansız. Lakin kimsenin de samuraylardan böyle bir şey beklediğini sanmıyorum. Sonuçta buraya kadar Kinemon'un mükemmel planı sayesinde geldiler :hhh:
Daha kötüsü o silahların üretiminde de bulundurlarşahsşdfhjks
Wano koskoca bir hayal kırıklığı olmaya devamskajflaskdjf

Adamın dibi gelmiş. Onur abidesi, deniz canlılarının gururu. Bölüm kötü gidiyordu sonu güzel bitti

Daha kötüsü o silahların üretiminde de bulundurlarşahsşdfhjks
Wano koskoca bir hayal kırıklığı olmaya devamskajflaskdjf
Iki sene sonraki her arcta olduğu gibi bu arcta da sıkıntılar var tabi. Sonu nasıl bitecek bilmiyorum ama yine de eksi(k)lerine rağmen 2 sene sonraki en iyi arc. Arc sonuna da bakıcaz. Arc sonu iyi biterse en iyiler listesine girer.

Iki sene sonraki her arcta olduğu gibi bu arcta da sıkıntılar var tabi. Sonu nasıl bitecek bilmiyorum ama yine de eksi(k)lerine rağmen 2 sene sonraki en iyi arc. Arc sonuna da bakıcaz. Arc sonu iyi biterse en iyiler listesine girer.
Arkta iki tane yonko, 4 tane komutan, bir kamyon nova ve Wb'li Roger'lı Xebec'li şeyler falan var. Bir zahmet kotarsın ama gerisi lafü güzaf..... Özellikle Wano Xalqı ve savaşçıları.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık