Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 976: Kendimi Tanıtmama İzin Verin

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    237
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne zaman ne dediğin beni bağlamaz.Bir kere öyle dediysen 100 kere diğer türlü dedin.Zaten genel problemin birisi senin karakterine laf attığı zaman kendi karakterini savunacağına laf atanın fani olduğu karaktere laf atman.Ya kendi karakterini savunacak argumanın yok ya da tartışma arıyorsun.

Kid Luffy ile ittifak yaptı da haberimiz mi yok ? Hala aynı şeyi yapıyorsun.Kid adadan kaçıp gidiyor diyenler gibi görmüyorsun inatla.Belki de cidden anlamıyorsun.Bilmiyorum.

Adamın lafını yediği falan yok.Yolların kesişmiş olması ittifak yaptıkları anlamına gelmiyor.Her şeyi peygamberinize bağlamaktan vazgeçin.Ağlayip zırlayıp kurtar bizi Luffy-sama laflarıni anca kendini korumaktan aciz,sevimsiz polyanalar söyler.
Nesini savunacam? Manga ile alakalı bir şey oldu mu cevabını Manga'dan veriyoruz. Ağzınızdan saldırgan yorumlardan başka bir şey çıkmıyor ki? Bal, plot armor, torpil felan. Bu arada laflarına dikkat et, tartışmanın anlamını başka bir yere kaydırmaya gerek yok. Her zaman karşıdakinde suç arar olmuşsunuz. Hadi benim hatam var , tartışmayı sizin karakterlerinize kaydırmaya çalışıyorum, sizin hiç mi hatanız felan yok? Yani çok mu günah keçisisiniz? Bu mağdur edebiyatını bırakın. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Nasıl etki yapıyorsanız öyle tepki görüyorsunuz. Güya eleştiril bir bakış açısıyla objektif yorum yapan kişiler kimliği altına saklanmaya çalışıyorsunuz ama her şey ortada. Kendinizi de kandırmaya gerek yok.

Nesini savunacam? Manga ile alakalı bir şey oldu mu cevabını Manga'dan veriyoruz. Ağzınızdan saldırgan yorumlardan başka bir şey çıkmıyor ki? Bal, plot armor, torpil felan. Bu arada laflarına dikkat et, tartışmanın anlamını başka bir yere kaydırmaya gerek yok. Her zaman karşıdakinde suç arar olmuşsunuz. Hadi benim hatam var , tartışmayı sizin karakterlerinize kaydırmaya çalışıyorum, sizin hiç mi hatanız felan yok? Yani çok mu günah keçisisiniz? Bu mağdur edebiyatını bırakın. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Nasıl etki yapıyorsanız öyle tepki görüyorsunuz. Güya eleştiril bir bakış açısıyla objektif yorum yapan kişiler kimliği altına saklanmaya çalışıyorsunuz ama her şey ortada. Kendinizi de kandırmaya gerek yok.
Mangada 800 yıl önceden haber verilen meshi gibi bir durum çıktı ya son dönemde o yüzden demiştir onu. Son zamanlarda ilahi bir durumdan çok sık bahsediyorlar.

Ne Jinbe miş arkadaş. Ne abarttınız adamı yahu. Tamam tayfaya iyi bir katkı sağlar. Tecrübeli bir kişi ama Zoro ile kıyaslanamaz bu herif. Bu adam balıkadam arcında Sanji ile beraber Wadatsumi indiriyordu.

Mangada ki peypamberden bahsediyorum.Boşa celallenmeye gerek yok.O kadar içselleştirmissin ki durumu şu mevzuyu bile anlayamıyorum.

Yav tamamda bu Vergo iyi armament ustası diye geçiyodu mangada yani onun Sanjiye hasar vermesi doğal hemde herif rokushiki ustasıydı uçarak ilerliyordu Luccide bile görmedik bunu tekkainı söylemiyorum bile. Vergoyu Law kesti diye herkez küçümsüyo ama Odende Kaidoyu kesti, Lawın meyvesi o kadar hax olmasa bence Vergo alırdı.
Ben Law'ı Sanji'nin de Zoro'nun da üstünde görüyorum zaten. Zoro ile baya yakındırlar ama. Yani Law'ın Vergo'yu kesmesi normal. Law'ın hakisi Vergo'yu aşmasa öyle kolayca kesemezdi diye düşünüyorum. Yoksa herkesi öyle kesebilecek olsa Law>All.

Sanji her şeye kurban ediliyor. Oda orada Vergo'nun sağlam vücuduna vurgu yapmak için Sanji'yi kullandı. Ama Sanji'nin Vergo'yu alacağını da gösterdi BENCE. Bacak çatlamış kaburga kırılmış bunlar önemsiz detaylar.

Zoro'nun King'i , Sanji'nin Queen'i tek başlarına alması yada Luffy'nin tek başına Kaido'yu alması kesinlikle seri dinamiklerine aykırı. Tahminim ya Sanji ve Zoro da 2şer 3er kişi dalar yada Zoro Smoothie veya Jack'e Sanji ise en fazla Perospero'ya dalar. Smoothie de Kata ve King'e göre çok güçsüz gözüktü yoksa onu da demezdim. Bazılarının mantığına göre bizim tayfa bu ark tam bir yonkou bir dahaki ark Korsanlar kralı 3 ark sonra tek tayfa 4 yonkou seviyesi olacak herhalde.
İstersen King'e 9 Kın'la birlikte dalsın Zoro. Lan arkadaş ya :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık