Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 976: Kendimi Tanıtmama İzin Verin

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    237
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aksi diğerleri için geçerli değil yani? Kid'in tek başınayı bırak birileriyle bile neyi başardığını gördün? Şu an Kid'in bir şeyler başarması için Luffy'den yardım aldığını da söyleyebiliriz bakış açısına göre.
Farklı olan birisi bunu kabul edip bundan sonra tek başıma ya ölürüm ya yaparım diyor.Sen ise bunu bile birilerini övmek diğerlerini yermek için kullanıyorsun.Luffy fetişi olmak bunu gerektiriyor herhalde.

:hhh:
O senin körlüğün. Milyonkere bahsini ettim. Yeter ya hani.
Ki Luffy üzerinden Oda'ya laf etmemle Law üzerinden Oda'ya laf etmem aynı şey değil. Biri Oda'nın kucağında taşıdığı başrolü, diğeri bir çok açıdan yarım yamalak işlediği yan karakteri.
O yüzden kıvırıp ikimizin yaptığı şeyi aynı kefeye koymaya çalışma. Hatalı ve alıngan davrandığın gerçeğini kabul et. Korkma erimezsin. Sana gülmem de. Luffy'ye çocuğunu 10 yaşına kadar emziren analardan farklı davranmayan Oda'yı yaptıkları için bu kadar sevdiğinin zaten farkındayım. Yeni bir şey olmaz.
Mağdur edebiyatını çok seviyorsun bunun farkında vardık.

Üye silindi 1004

Kata'nın Zoro'nun kaptanına yaptığı kendince basit bir hareketi atmaya gerek yok diye düşünüyorum :D Zoro'nun arc sonu seviyesi lazım o son dediğin için de :D
Kata daha Sanji'yi vurmaktan aciz. 2v1'yi nasıl kazansın yahu. :D Arc sonu seviyesine ihtiyacı yok yani Zoro'nun. :D

Farklı olan birisi bunu kabul edip bundan sonra tek başıma ya ölürüm ya yaparım diyor.Sen ise bunu bile birilerini övmek diğerlerini yermek için kullanıyorsun.Luffy fetişi olmak bunu gerektiriyor herhalde.
Tek başına şu an evet. O yüzden Hasır Şapkaların ardında kalmayın diye tribe giriyor. Ben birisini övmek için söylemedim. Övmek için Kid adına kullandığınız argüman şimdi çöp oldu ondan bahsediyorum.

Tek başına şu an evet. O yüzden Hasır Şapkaların ardında kalmayın diye tribe giriyor. Ben birisini övmek için söylemedim. Övmek için Kid adına kullandığınız argüman şimdi çöp oldu ondan bahsediyorum.
Çöp olan şey senin beklentilerin.Sen Luffynin yasitlarinda rakibi yok diye kendini avuturken mangakanın aha bunlar birbirine rakip demesini yediremiyorsun.Problem bu.Kidin kalkıp ittifak falan yok bundan sonra bizbizeyiz lafını bile aha adadan gidiyor diye anlayan kişiler ile laf yaristircak halim yok.Sana beklentilerin ile mutluluklar.Her zamanki gibi hayal kırıklığı olacak olsa da umabilirsin öyle olmayacak diye.Umut fakirin ekmeği ne de olsa.

Bu adamlar egomanyak adamlar.Birisi fazla taş taşır diye yarışa giren adamlar.Ne yapmalarını bekliyorsun peşlerinden gitmeyi kabul etmesini mi ? O şan şöhret peşinde koşmuyor dediğiniz Luffyciğiniz Kid denizcileri ben temizlerim dediğinde sinirden köpüren bir adam.Bencillik,güç ,şanve şöhret aşkına sahip adamlar bunlar.Anlamak zor değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık