Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 976: Kendimi Tanıtmama İzin Verin

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    237
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Reis bu düşüncelerini aynı konuya farklı şekillerde birkaç kez daha yazdın. Sana göre Luffy Kaptan Kid ve Law yancisi oldu. Anladık.
Ah be dostum 2010 yılından beri herkes aynı şeyleri tekrar ve tekrar yazıyor zaten. Taze fikirler arıyorsan üzgünüm ama yok.

Kid yine kendi yolundan gidiyor da, ODa'nın sunuş biçimi pek hoşuma gitmedi. Geçen bölüm konularında da yazdım. Keşke Kid kendi başına hiç beklenmedik bir anda çıksaydı. Böyle yan yana olunca sanki ittifak varmış havası olmuş.

Ayrıca Law'ın, Luffy abisinden biraz insanlık öğrenmesi gerekiyor. Sen Luffy'nin tayfasını tehlikeye atıp, kendi tayfanı güvenceye alırken o minkler sakladı senin adamlarını. :/

Üye silindi 1004

Kid yine kendi yolundan gidiyor da, ODa'nın sunuş biçimi pek hoşuma gitmedi. Geçen bölüm konularında da yazdım. Keşke Kid kendi başına hiç beklenmedik bir anda çıksaydı. Böyle yan yana olunca sanki ittifak varmış havası olmuş.

Ayrıca Law'ın, Luffy abisinden biraz insanlık öğrenmesi gerekiyor. Sen Luffy'nin tayfasını tehlikeye atıp, kendi tayfanı güvenceye alırken o minkler sakladı senin adamlarını. :/
Nasıl kendi yolundan gidiyor ya? Luffy'le espriler şakalar enseye tokat modundalar. Seni öldürmediğim için minnettar olmalısın diyordu geçen gün....

Kid, kendi yolundan gidiyor evet. Kendi yolu, Luffy'nin arkası oluyor.:D O yüzden adamlarına Hasır Şapkalar'ın ardında kalmayın diyor.:D

Üye silindi 1004

Kid, kendi yolundan gidiyor evet. Kendi yolu, Luffy'nin arkası oluyor.:D O yüzden adamlarına Hasır Şapkalar'ın ardında kalmayın diyor.:D
Seni öldürmediğim için minnettar olmalısın... Chopper'dan korktuğu için Luffy'e elini süremiyor Kid. :hhh:

Yolunun üstüne katıksız plotlar çıktı diye yol onların mi oldu ? Adam samuraylar olmuş çok da fifi diyor.Adamin karakteri pempiş polyana olmayacak diye bu kadar nefret etmenize gerek yok.
Öldürmediği adamla şamata yapan adam gibi adam. Bundan daha polyanası gelmedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık