Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 975: Kin'emon'un Planı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro nun kestiği kıytırık gemi ile Kaido nun gemisini kıyaslamak.Anlıyorum.Zoro balına aldığı kılıçla işte anca birşeyler keser bundan sonra.Beleşe kaptı power up ı.

Sinek kanadından yağ çıkartmaya devam et reyiz, çekirdeğimi aldım izliyorum seni :Dd
Lütfün yani bilalin üç kişi ile bir gemi halledecek ama bu adam tek gemiyi halledecek ben buradan vurunca sinek kanadı xD

Ama Zoro bir söz söylemiş oradan destanlar yazmak büyük laf çakma sanatı xd

Algılara gel algılara üç kişi ile bir gemi batıran bilalin tayfası rahat durmuyor :oleyo2:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Luffy yanına aldığı iki kaptanla beraber bir gemi batırırken Denjiro tek başına gemi batırır ama yorumlarda Zoro This Guy demiş diye laf yer işte budur operasyon ama kimse yemez ha bilesiniz :fool:

@Çörekçioğlu Luffy @Sir Crocodile

Bilerek Semih dedim. :D

@Roronoa Zoro

Çaktırmadan Zoro öveyim dedim yakaladılar hemen.
Baskılara boyun eğme reis. :D
Doğru tırpan eksik reyix sjsjsjwjj
Aşağıya yazıyorum kimler eksik. :D
Luffy neden yok ben ona şaşırdım. İki sene aradan sonra en çok tekniği ona karşı gösterdi. :ehe:

@kekomancer Sende az çakal değilsin. Bu anı bekliyormuş adam. :D
Onu iyi dedin bak, hahahaha. :D
[OUOTE="Alpamis, post: 1369183, member: 1072"]Sanji bu karakterlerin hepsi ile sınandı karşı karşıya geldi. Zoro ise tırmıhtan başka kimse görmedi.:D[/QUOTE]
Ben yazayım kimler eksik. O resimdeki mantıkka gidiyorum. Aklıma geldiği kadarıyla:
Pica
Fujitora
Doflamingo
Hawkins
Killer
Kawamatsu
Denjiro.
Ekleyin hadi. :D

Luffy Kid ve Law arasındaki rival muhabbeti seri sonuna kadar hep varolacak anlaşıldı arc sonu yolları ayrılır zaten üçünün de ama ilerde yeniden kesişecektir yolları bu sefer rakip olarak.Yani Kid ve Law da hikayenin gidişatına göre Luffy'e ileride rakip olabilecek kadar güçlenecekler.Bu arada Zoro orada this guy kelimesini Kiyoshoriyi kıskandığı için ya da hayran olduğu için kullanmıyor sadece daha önce gördüğünü hatırlıyor 9 kından birisi veya kiyoshori Zoro'nun klansmanı değil olmasında zaten şu saatten sonra.

MuzluYulafEzmesi

Sabaody havası vereceğim diye Law'a böyle itici hareketler yaptırmasa iyiydi .

Aga Luffy'i pelerin giyerken gördüm ya artık ölebilirim. Ne kadar karizmatik olmuş lan öyle, Denjuro'da 5400 adamı getirip, çıkardı vurdu masaya. Pelerinli Luffy için 10/10 bölüm.

Lütfün yani bilalin üç kişi ile bir gemi halledecek ama bu adam tek gemiyi halledecek ben buradan vurunca sinek kanadı xD

Ama Zoro bir söz söylemiş oradan destanlar yazmak büyük laf çakma sanatı xd

Algılara gel algılara üç kişi ile bir gemi batıran bilalin tayfası rahat durmuyor :oleyo2:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Luffy yanına aldığı iki kaptanla beraber bir gemi batırırken Denjiro tek başına gemi batırır ama yorumlarda Zoro This Guy demiş diye laf yer işte budur operasyon ama kimse yemez ha bilesiniz :fool:
Zoro'nun da yanında üç kılıcı var içlerinden biri Enma.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık