Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 972: Adım Oden! Ve Ben Haşlanmak İçin Doğdum!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    288
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silah fabrikasında çalıştırmak başka,sözünün eri olmamak başka.Adam gemi yapayım gidecem dedi kurnazlık etti(kafasını kullandı zaman kazandı)sözünü tutmadı ama son sayıdakinin açıklaması yok.Ben Kaidoyu laftan anlamayan dövüş meraklısı dingil olarak görüyordum ama Wb-Shanks statüsündeki adamdan böyle bir olay beklemiyordum.Milletin kafasındaki Kaido imajı çizildi.BB'den bile çoğu bu hareketi beklemez herhalde .
Köyün üstüne ateş topu atması? İnsanları köle olarak kullanması? Bunlar ciddi ciddi düşmanına sözünü tutmamasından daha mı az aşağılık hareketler? Kendi nakamasını meyve için öldüren adamla düşmanına verdiği sözü tutmayan adamı karşılaştırıyorsun şu an. Farklı bakıyoruz deyip çekiliyorum.

Big Mom bu anlaşma konularında daha adil gibi geliyor bana. Koca Anadan birşey mi talep ettin mesele tayfadan ayrılacaksın yada yakalandin serbest kalmak istiyorsun tamam baba donderim çarkını şansına ne gelirse kefaretini öde git. Ama Kaido öyle değilmiş.
Germa gibi çöp oluşuma bile yalan dolan iş yapıyor Big mom.

Buda gülerek ölmüş.Ölücem ama iradem yaşayacak gülüşü mü bu yoksa başka sebep mi verecek buna merak ediyorum artık

Joy boy eğlenceli çocuk demek yani Lutfü. Bu bir reenkarnasyondan çok bir kehanete benziyor. 800yıl sonra ortaya çıkacak eğlenceli biri (joy boy) dünyayı birleştirip bu kötülüğü yenecek tarzı. Roger ve Oden bu eğlenceli çocuğa yardım etmeyi çok istiyordu hatta deniz kızının doğumuyla artık geleceğinden emin olan Roger öldüğü için çok üzülmüştü. Odende artık 20 yılının kaldığını burdan biliyordu. Tokide boşuna 800 yıl sonrasına gelmedi belkide İm denen adamda hasır şapkayı o yüzden tutuyordu. Keşke sonumuz olmasaydı öyle one piece ama olaylar bana böyle bir son düşündürdü
Bence de bir kehanet. D. iradesinin aktarıldığı söyleniyor ve bu kan bağı da dinlemiyormus. WB ölürken Roger'ın iradesini miras alanlar gibi Ace'in de iradesini miras alanlar olacak diyor. Yani öyle ki Joy Boy'un iradesi de miras olarak aktarılıyor. Bu varsayimla illa ki bu iradeyi miras alan kişiler olacak ve o kişi de yine sembollesmis bir isim olarak Joy Boy olarak anılacak gibi duruyor. Elbet bu miras olayına reenkarne diyenler çıkabilir ama Oda öyle olmadığını belirtmek için serinin başından beri aktarılan irade diyor.

sOda olaylara dram ve entrika sokmayı seviyor.
Örnek vermek gerekirse mantıken Oden sarayı bastığında herşeyin orda bitmesi lazımdı.Ama olayları dramatize edicem okuyucuya duygu kasıcam diye karakterleri abudik gubudik durumlara sokuyor,normalde 5 yaşındaki çocuğun inanmayacağı şeylere gerekçe gösterip olduys bittiye getiriyor olayları.
Kaido çizdiği profilden dışarı çıkarmadı şu bölüm hatta yaşlı kadını öldürdüm diyip biraz daha geleceğe yatırım yaptı.Sevilen karakterlere yapılan yanlış + nefret katıyor o kesin.

Okunabilecek bölüm çıkmadan bölüm konusu açılıyorsa, neden spoiler konusu açıyorsunuz? Bu nedir ya?

Bölümü yorumluyorum; bir takım olaylar oluyor anlamadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık