Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 971: Haşlanma Cezası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belki Kaido'yla arasında kardeş veya arkadaş gibi bir bağ vardır. Belki gidip dövmüştür öldürmemiştir. Ya da Facebook kullanıcısı dayılar gibi "beni aramayanı ben hiç aramam" demiştir.
Arama muhabbetini geç o hiç olamaz :D Ayrıca Rocks zamanında zaten bunlar iyi takılamıyorlar.Hele ki Beyazsakala baktığında Kaido ve Mama'ya benzedikleri tek yön acımasızlık.WB zaten bunların abisi.Bunları az şamarlamamıştır.Pek sevgi beslediğini de düşünmüyorum.

Oden'in iradesi, 1963 yılında kendini yakan budist rahip Quanc Duc'u aklıma getirdi. O da ülkesinde bir şeylerin değişmesi için kendini yakmış ve yanıp ölünceye kadar hiçbir ses çıkarmamıştır. Oden kendini yakmıyor belki ama ülkesinin, dostlarının, ailesinin geleceği için yanarken bile iradesiyle ayakta kalışı okuduğum en mükemmel şeylerden biri oldu.

Oden, One Piece tarihinin en müthiş 5 karakterinden biridir.

Hain yok ama şöyle bir durum var bence. Denjiro başından beri ölü yerine geçen kişide mane mane kullanan teyze.

Denjiro şöyle bir bakınca Oden dönüşü sonrası sadece savaşa giderken gözüktü, kaidonun kalleşlik yaptığı sahnede teyzenin orada olması da var başka mantıklı bir açıklama bulamadım. Bu adama düşmanı değilsen yamuk yapmazsın.

Üye silindi 1004

Arama muhabbetini geç o hiç olamaz :D Ayrıca Rocks zamanında zaten bunlar iyi takılamıyorlar.Hele ki Beyazsakala baktığında Kaido ve Mama'ya benzedikleri tek yön acımasızlık.WB zaten bunların abisi.Bunları az şamarlamamıştır.Pek sevgi beslediğini de düşünmüyorum.
Big Mom, Rocks dönemi 20 yaşlarının ortasında olmalı. Kaido'yla da arasında 10 yaş var diye tahmin ediyoruz. 15-16 yaşındaki bir Kaido ne kadar şerefsiz olabilir? Emin değilim. Belki yetim falansa Beyazsakal net duygusal bağ kurmuştur Kaido'yla. Kardeşi olarak da bellemiştir.

Hain yok ama şöyle bir durum var bence. Denjiro başından beri ölü yerine geçen kişide mane mane kullanan teyze.

Denjiro şöyle bir bakınca Oden dönüşü sonrası sadece savaşa giderken gözüktü, kaidonun kalleşlik yaptığı sahnede teyzenin orada olması da var başka mantıklı bir açıklama bulamadım. Bu adama düşmanı değilsen yamuk yapmazsın.
Denjiro Neko ile dönecek veya bi yerden çıkacak. Reyiz hain çıkmaz.

Çare Bonney!

Kaido da büyük rezalet çıktı lan! Odenle teke tek ölümüne bir savaş ayarlasa milleti oraya toplayıp kendi öldürse ancak ilk başlarda çizdiği profile uyardı. Böyle kalleş yeni dünya korsanlarının kancık imparatoru oldu resmen.
Çare Luffy'de. Luffy bunun kavurmasını yapması lazım.

Yetiş ya Luffy.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık