Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ahaha :D Ya Momo haşeresi yine rehin alınırsa?
Ya en başta Odenin Momo rehin alındı diye durması hata eğer sen lidersen gerektiğinde ülke için en sevdiklerinden bile vazgeçebilmelisin. Oden bence zayıf karakterli biri, Momo ölürdü orada ama diğer halkın çocukları kurtulurdu. Bir Momo için ne canlar gidiyor.

Gibisi fazla.:D

Luffy tam Kaido'yu yenecekken umarım Zoro rehin alınmış bir şekilde çıkmaz.:D
Luffy, Big Mom ve Kaido'nun arasındayken Zoro Kaido'yu kesmesin de... xd

Şaka bir yana rehin alınma olayı olursa bu sefer ya yine Momo ya da Hiyori olur. Yaşanmaması temennimiz tabi. :/

Bu işin içinde bir puştluk olduğu belliydi Aydın.
Kin'emon olayları anlatırken bizimkiler baya sinirlenmişti. Yinede Kaido'nun planı olduğunu sanmıyorum. Orada özellikle Orochi'ye vurgu vardı.

bu arada Kaido olayında ben sıkıntı görmedim. Çocuğu tutsak alma planı onun değilse orada vurması gayet normal. Adam adil dövüş olacak diye hayalinden vazgeçecek değil.

Ya benim anlamadığım niye durursun Momo için, tamam evlat sevilir ama bütün bi ülkenin kaderi var işin ucunda değdimi bunlara şimdi. Bu Oden kadar tutarsız adam olmaz madem Wanoyu kurtarmıyacaktın alıp aileni defolup gitseydin.

Ya en başta Odenin Momo rehin alındı diye durması hata eğer sen lidersen gerektiğinde ülke için en sevdiklerinden bile vazgeçebilmelisin. Oden bence zayıf karakterli biri, Momo ölürdü orada ama diğer halkın çocukları kurtulurdu. Bir Momo için ne canlar gidiyor.
Momo eldivenle bile sevilmeyecek bir tip. Benim çocuğum olsa düşmanı sevindirmemek için orada ilk ben patladırdım kafasını ama Oden işte bu. :/

Çok mağdura yatmayın la siz de. :/ O dönemleri biz de gördük. Deiku unvanını KK'lıkla kıyaslayan ve hatta öne koyan kişilere karşı verilen reaksiyonlardı birçoğu. Mihawk'ın vasıfsızlığı da var tabii.
Şimdide reaksiyonmu oldu olay, daha şimdiden başladınız kıvırmaya, hayal kırıklığı yaşıyorum.

Vay arkadaş, Kadio'yu yenmiş adam be! Kaido'yu yeniyorsa, o dönem düşündüğümüz gibi Kaido şu andakinden çok güçsüz.

Vay arkadaş, Kadio'yu yenmiş adam be! Kaido'yu yeniyorsa, o dönem düşündüğümüz gibi Kaido şu andakinden çok güçsüz.
Ya bakma sen birebir Kaido alırmış felan bunlar hep palavra, Kaido ancak karı gibi kallaşçe arkadan vurmayı bilir. Katakuride hep ayakta dikiliyodu neymiş hepsi palavraymış, mitler ve gerçekler apayrı şeyler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık