Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden hata üstüne hata yapıyor.
Eğer ailesine “siz Kuri’de bekleyin Kaido’yu indirip geliyorum” dediyse çok büyük bir hata bu.
Önce aileni güvenli bir yere koyup öyle savaşacaksın.
Koymuş olsa bile orta olası bir hain var. Bu konuda pek hatası var denilemez de, 5 sene beklemeden saldırsaydı bunlar olmazdı. Kaido'yu etkileyen Hyogo olacaktı, diğer bölgelerin efendileri de desteklerdi. :/ Yazık olmuş.

@Roronoa Zoro @Kuroro

:sapkali:

Oden was defeating Kaido, but Oden defeated by Kaido because they took Momonosuke hostage.

Oden hata üstüne hata yapıyor.
Eğer ailesine “siz Kuri’de bekleyin Kaido’yu indirip geliyorum” dediyse çok büyük bir hata bu.
Önce aileni güvenli bir yere koyup öyle savaşacaksın.

Yalnız Kaido’nun bu şerefsizliği akıl alır gibi değil.
Gitti bütün karizma.
Çok büyüttünüz gözünüzde bu adamları Luffy rahat alır bu Kaidoyu.

Kaido'nun bütün karizma leş atacak bu gidişle. Ulan Oda......
Yalnız çocuğu kaçırma planını Orochi yapmış olabilir. Kaido'da o savaş anında çocuk var diye fırsatı varken vurmamazlık yapmaz.

Yenilmesinde ise pek bir şey yok. :) Kaç sene öncesi sonuçta. Yirmi sene sonra tekrar dövüşseler kolay bir dövüş olmasa da Kaido bu sefer yenebilirdi.

Anlaşılan kediyle köpek Momo'yu kaptırdıkları için yıllarca dövüşmüş.
Bu arada Wano başında Kaido bir kılıç ustasına yenilmiş denseydi neler olurdu? xD

Silinmiş Üye

Bu shinobu denen kadın herşeyi duydu. Oden ile konuşsaydı daha sonra Oden saldırıya hazırlandığında olgunlaştırma meyvesini kullanıp evin altına saklasalardı, kimse bunları bulamazdı. Çok mu şey istiyorum ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık