Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 969 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bari Bari no Mi mutlak güç çıktı...
Law ın meyvesi Wb meyvesi felan çöp, yaşaşın Bari Bari no miiii
Bu tür meyvelerin mutlak olmadığını karşındaki kişinin haki seviyesini aşamıyorsan işe yaramadığını düşünüyordum. Ancak bu bölümle anlıyoruz ki Sugar, Bonney, Perona, Miss Goldenweek, Law gibi karakterler en ufak bir açıkta en güçlü kişiyi bile saf dışı bırakabilirler.

Üye silindi 1004

Bartolomeo '' Dahada güçleneceğim '' diyor birde, meyvenin sınırını bu adamda göreceğiz net. Seri sonu rahatlıkla Top 10'a girer. Pica'yı bile aşabilir söyliyim.

Hatta küçümsedim bak Top 5 diyorum Barto'nun seviyesi için. Seri sonundaki Luffy'e yakın seviyede olabilir maximum hali.
Şaşırmam. Gerçi Oden akış hakisi görünce ağlayarak kaçan bi köylüydü. Belki meyve değil de Oden güçsüzdür.

9 Kın değil bütün Wano samurayları yalandır. Ulan koca ülkede adam gibi adam.olan bir grup var, Sunatch mıdır nedir öyle bağıran, serseri olarak görülen adamlar. En azından Onigashima'ya saldırmışlar. Samurayları n topunun köküne kibrit suyu. Mal mal bakmışlar.

Dram için dram var bölümde maalesef, görünen o. Vs Yonkou Sagasında ne oldu bu adama yahu? Neden soru işaretleri ile dolu hikayeler yazmaya başladı? Neyse bölüm bir çıksın bakalım.

Bariyer meyvesi neden coşturuldu bu kadar? Saldıran kişi Oden diye mi? O meyveyi amiral ya da imparator karşısında görmek lazım.
Luffy'nin yeni öğrendiği teknik işe yaramaz mı? Dışını geçemediği hedefi içinden parçalıyor. Bariyer içindeki kişiye bu şekilde saldırabilir bence.

Hyogoro > Oden.

Gerçi o da Luffy'e benim söylediklerimi bambaşka bir noktaya getirdin gibi bir şeyler söylüyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık