Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 968: Oden’in Geri Dönüşü

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    160
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Fb tatmin etmedi, Oda eskiden olduğu gibi yazamıyor.

Sonraki bölümle iligili tahminim ise şöyle. görüldüğü üzre Oden Wano'da bi üç beş yıl daha hüküm sürecek, bu demek oluyor ki önümüzdeki bölümle beraber yönetimi ele geçirmiş olacak. Yönetimi ele geçirmesi Kaido'yu da alt ederek olacak. Muhtemelen Kaido'nun karnındaki yarayı, önümüzdeki bölüm açacak. Devamında ise bildiğimiz olaylar, Kadio yıllar sonra bir şekilde Shougun Oden'i alt edip yönetimi ele geçirecek...

Son düzenleme:
Bu Fb tatmin etmedi, Oda eskiden olduğu gibi yazamıyor.

Sonraki bölümle iligili tahminim ise şöyle. görüldüğü üzre Oden Wano'da bi üç beş yıl daha hüküm sürecek, bu demek oluyor ki önümüzdeki bölümle beraber yönetimi ele geçirmiş olacak. Yönetimi ele geçirmesi Kaido'yu da alt ederek olacak. Muhtemelen Kaido'nun karnındaki yarayı, önümüzdeki bölüm açacak. Devamında ise bildiğimiz olaylar, Kadio yıllar sonra bir şekilde Shougun Oden'i alt edip yönetimi ele geçirecek...
Öyle bir durumda yer yerinden oynar ama şu da mantıklı olurdu.

Kaido durup dururken içeriden yardım alacak bir kişilik değil.Önce denemiş ve göğsündeki yarayla püskürtülmüş olsa sonrasında içeriden Wano'nun kapılarını kendisine açtırması daha bir anlam kazanır.Demek bu yüzdenmiş der okuyucu.Çünkü Kaido gözüne kestirdiği birşey için alengirli planlar yapacak birine benzemiyor.

Öyle bir durumda yer yerinden oynar ama şu da mantıklı olurdu.

Kaido durup dururken içeriden yardım alacak bir kişilik değil.Önce denemiş ve göğsündeki yarayla püskürtülmüş olsa sonrasında içeriden Wano'nun kapılarını kendisine açtırması daha bir anlam kazanır.Demek bu yüzdenmiş der okuyucu.Çünkü Kaido gözüne kestirdiği birşey için alengirli planlar yapacak birine benzemiyor.
İlk karşılaşmalarında Kaido'yu alt ettiğini düşünüyorum çünkü Orochi Oden'i görür görmez arkamda Kaido var, bana dokunursan seni sever diyor. Gerçekten öyleyse yani Kaido Orochi'yi koruyorsa Oden üç beş yıl boyunca nasıl oldu da Wano'ya hükmetti? Elbette ki Kaido'yu da alt ederek. O kadar zaman boyunca Kaido ve Oden'in karşılaşmamış ya da savaşmamış olma ihtimali yok.

Bu yüzden iki sefer savaştıklarını düşünüyorum, ilk karşılaşmalarında Oden, Kaido'nun karnını deşti ve Wano'nun yönetimini ele aldı, ikincisinde ise bir şekilde kaybetti.

İlk karşılaşmalarında Kaido'yu alt ettiğini düşünüyorum çünkü Orochi Oden'i görür görmez arkamda Kaido var, bana dokunursan seni sever diyor. Gerçekten öyleyse yani Kaido Orochi'yi koruyorsa Oden üç beş yıl boyunca nasıl oldu da Wano'ya hükmetti? Elbette ki Kaido'yu da alt ederek. O kadar zaman boyunca Kaido ve Oden'in karşılaşmamış ya da savaşmamış olma ihtimali yok.

Bu yüzden iki sefer savaştıklarını düşünüyorum, ilk karşılaşmalarında Oden, Kaido'nun karnını deşti ve Wano'nun yönetimini ele aldı, ikincisinde ise bir şekilde kaybetti.
Dediklerin doğru çıkarsa cidden yonko seviyesi çıkar.Onu bakkala yolladıkları için de genç beyazsakal ve Roger'ın değeri artar yonkolardan üstte oldukları tescillenmiş olur.

Orochi nasıl yaşıyor bu denklemde onu anlayamadım? Luffy değil en nihayetinde bu adam.

Dediklerin doğru çıkarsa cidden yonko seviyesi çıkar.Onu bakkala yolladıkları için de genç beyazsakal ve Roger'ın değeri artar yonkolardan üstte oldukları tescillenmiş olur.
Kesinlikle, Kaido'nun karnını o şekilde oyan adam muhakkak o kulvarda çıkacaktır. Basit bir yara değil bu, değil ki sadece Oden bunu başarabilmiş.
Orochi nasıl yaşıyor bu denklemde onu anlayamadım? Luffy değil en nihayetinde bu adam.
Bir şekilde kaçmışlardır. Kaçmışlardır ve bir kaç yıl içerisinde güç topladıktan sonra Oden'e saldırmışlardır.

Bu arada, Kaido ejder meyvesini Oden'e kaybettikten sonra da yemiş olabilir. İkinci seferde bu güçle Oden'i alt etmiş olabilir.

Of en sevdiğim. Beğenmiyorsan okuma. Önemsemiyorsan yorum yazma. Favorim. Reis hala aynı tipler diye sitem etmiş. Reis asıl siz hala aynı tiplersiniz. Beğenmediği şeyi tüketip tüketmeme tümüyle kişinin keyfine kalmıştır. Salın artık 100 yıldır aynı safsata.
Adam forumun üzerine kurulduğu seriye gelmiş, "salak şey" demiş. Bu mu yorum? Boş yapıyorsun, yapma. Beğenmiyorsa okumasın. Bu kadar net. Kendinle çelişmişsin zaten "tüketip tüketmeme keyfine kalmış" demişsin. Bak ne güzel demişsin, keyif almıyorsa tüketmesin. Safsata bu yaptığın oluyor. Sana "safsata kılavuzu" ve "safsatalar" kitaplarını önereyim konusu açılmışken.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık