Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 967: Roger'ın Macerası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    273
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kayıp olan ya Teach'de ya da Shanks'de. Shanks Luffy ile görüşeceklerine çok emin onun için pone onda ve Luffy'i bekliyor diye düşünüyorum. Ancak kolayca vermez. Barto da elinde rehin olabilir. Bayrağı yakması bir yere bağlanmalı.

Son düzenleme:
Luffy ile Rogerin farkı, Roger adaları gezip görüp bilgi edinmişken, Luffy bunu planlamada gelişi güzel yapıyor. Yaparken de geçtiği adalara özgürlük getirip halkı kendine hayran bırakıyor, bir nevi kurtarıcı.

Luffy son adaya ulaşınca geçtiği tüm ortasındaki adalar ona minnettar olacak. Ama Roger de böyle bir şey söz konusu değil.

Joy Boy D. Soyundan bu kesin gibi. Ve IMin baktığı şapka muhtemelen ona ait.

Ne Joy boy ne de Roger bir şeyleri başaramadı. Ne bilmiyorum ama Luffy istemeden de olsa onu başaracak galiba

Roger yol kitabesini almamış zaten yav, onlar hakkındaki ipucunu veren bilgi kitabesinden bahsetmiyor mu :S

Yeri hakkında bi fikrim var der demez Water7'da görüyoruz adamları. Tom'un elinde Pluton un çizimleri vs vardı, belki de burda bi de yol kitabesi saklıydı. Sonuçta kayıp yüzyıldan kalma şehir değil miydi bura :S

Bu arada aklıma bişey geldi. Water7'ı sürekli Aqua Laguna vurmasının sebebi bu Pluton'un kullanıldığı veya yapıldığı yerin lanetlenmesi anlamına mı geliyor acaba :S
Oden'e siyah kağıt üzerinde gösteriyor birini. O Yol Kitabesi gibi geldi bana.

Roger taşı son adadan almadı desek, ilk başta elinde olan metni ya Ana'dan ya da Balıkadam Adası'ndan almış demektir. Geriye iki tane kalıyor. Biri Wano'da, diğeri de Zo'da. Roger ve ekibi daha Balıkadam Adası'na gitmeden önce, Ana'nın kitabe bilgileri ellerindeydi. O halde Ana'nın elindeki taş, Balıkadam Adası'ndan gelmiş olamaz. Şu an yeri kesin olarak bilinen taşlar içinde sadece Balıkadam Adası'nda olan kayıp oluyor. Bölümün çevirisinde yanlış yoksa Roger, Wano'da taşlardan birinin olduğunu öğrendiği zaman, diğer ikisinin yerini biliyormuş zaten. Şimdi asıl soru şu; Balıkadam Adası'ndaki taşı kim aldı?
Geçen bölümü bir daha okudum da hala kesin değil o gösterdiğinin Bmden aldığı sanki. Kayıp olan elindeki olabilir... Aslında bir sonraki bölüm kronolojiye göre Bmnin adasına gidecek. O zaman anlarız. Birde tabii elindekinin yol olduğu da kesin değil.
Edit: Gerçi Roger kk olmuş bile Bm işi yalan oldu. :(

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık