Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 964: Oden’in Macerası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haftaya ara var. :(

Marco genç olmasına rağmen ön planda. Oden'i destekliyor tabii önce çözmeye çalışıyor, İnu ve Neko ile konuşuyor. Yeni bir sağ kol yetişiyor. xd

Oden çatlak. Böyle bir işleyişi kimseye yapmadı Oda. Adam hem Roger'ı hem de Wb'yi görmüş; tayfasına girmiş ve kendisine hayran etmiş.

Bu flashbackin en az 4 bölümü var daha. Ama olsun hiç sıkmıyor şu an. Op tarihinin en iyi flashbacki bu.

One Piece'de kıtaların ayrılmadan önce tek bir kıta olduğuna dair teoriler vardı, Toki'nin Wano'yu aramasının sebebi 800 yıl önce kıtaların tek bir kıta olması ve şuan kıtalar bölünmüş olduğu için zamanda ileriye gidince bulunduğu kıtanın eski Wona'dan farklı bir kıtada olduğundan ötürü Wano'yu arıyor olabilir mi?
Bugün okuduğum en harika yorum...

Bebek Buggy, bebek Shanks'a net tek atarmış. Yaydığı aura muazzam.

@Aiden Izo hakkında ne düşünüyorsun? Oden yerine Wb'yi seçmiş. Hatta seçmeyi bırak ülkesini, kardeşini bile geri planda tutmuş, en azından şimdilik gözüken bu.
Bu konuda Oden zorla bıraktı diye düşünüyorum. WBye bir şekil hayran kalinacanak ve Izo da başta reddetse de kalacaktır

Benim asıl aklıma yatmayan Izonun Wanonun isgalinde naptigi. Hani Odeni falan salsa neyse de kardeşi Kiku var katledilebilecek. Wanonun Kaidoda olduğunu biliyor sonuçta bu süre zarfinda. Bilemedim.

O kadar vardır, yanılmıyorsam 7 sene sonra idam ediliyordu.
Roger öleli 22 sene oluyor. Hükümete teslim olmadan 4 sene öncesinde son yolculuğuna çıkıyor. Bu da 26 sene öncesi yapıyor galiba. Şimdi 30 yıl öncesindeyiz. Roger'ın son yolculuğuna çıkmasına 4 sene daha var. Oden'i aldığı sırada bu zamanlara rastlıyacak galiba.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık