Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 963: Samuray Olmak

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 175 87.9%
  • Orta

Kullanılan: 17 8.5%
  • Kötü

Kullanılan: 7 3.5%

• Kullanılan toplam oy
    199
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben biraz kapaktan bahsetmek istiyorum.

Dressrosa kral ülkede yok diye anında korsan saldırısına uğramış.

İşte mükemmel Riku yönetimini görüyorsunuz.Dressrosa süper yönetiliyor bu kadarını akıl edememişler adamlar korsan olarak fink atıyor. :(

@Riful
Sen söylüyordun galiba Riku beceriksiz diye.Al işte bir örneğini daha gördük.

Şans eseri Bege'ye bulaşacaklar da öyle kovacaklar sanırım.Yoksa Dressrosa Allah'a emanet gidiyor. :/ Hep Riku zihniyetinden bunlar.İktidarda reyiz varken adı bile yetiyordu asayiş tamdı halkı yağmalayamıyorlardı.
Riku vasıfsızlikta bir marka. Bu sayısız örnek icinde bir tanesi. Bir olmedi gitti, ölmeden gitmiyor zaten. Rebekka hürmetine Dressrosa yaşıyor hala.

Dof'un bu konuda güzel bir sitemi vardı. Hakiki Dressrosa Kralı şöyle demişti : "Siz ayak basmadan önce Dressrosa güllük gülistanlık bir yerdi."

Riku vasıfsızlikta bir marka. Bu sayısız örnek icinde bir tanesi. Bir olmedi gitti, ölmeden gitmiyor zaten. Rebekka hürmetine Dressrosa yaşıyor hala.

Dof'un bu konuda güzel bir sitemi vardı. Hakiki Dressrosa Kralı şöyle demişti : "Siz ayak basmadan önce Dressrosa güllük gülistanlık bir yerdi."
Meyvesi ve içinde baskıcı otoriterlik yoktu halbuki...

Sanjinin armamentini göremeyenler bakalım WBınkini görebileceklermi, delikanlı adam armamentini öyle edepsizce dışarı salmaz içinde yaşar.:D
Bu arc belki verebilir sanjiye ayak için haki ama suit alınca suya düştü. Mariford gibi oldu. Sanjide b.haki var ama rengi gösterilmiyor sadece. Buda sinir bozucu tabi gerçi kendi üvey evlat. Bir ara dungo hayvan bile haki kullanmıştı :flaugh: İleride logia ile kapışırsa gösterir büyük ihtimal oda. Ama suit gerçekten yakışmıyor modifiye etse daha iyi olur ayakkabı daha iyi zaten sky walk var gerek yok o pabuçlara.

Evet şimdi Denjiro’nun ben, Kyoshiro çıkacağını düşünüyorum. Koshiro’ya benziyor daha çok ama bazı durumlar var. Zaten söylemiştim sanırım. Shimotsuki köyünde duruyor ve neden herkes Wano da iken, o orada değil gibi gibi. Neyse şöyle bir şey fark ettim bir de;

Bakın bu Oden’in üzerinde ki amblem.

Ve son bölüm de görüyoruz ki; kınlarda da aynı amblem var.

Şimdi Yasu’nun adamın da ki ambleme bakıyoruz;

Ve Zoro’nun hocası’nın amblemi;

Ve biliyorsunuz ki, Yasu bir Shimotsuki. Zoro’nun hocası koshiro ise, hem benzer bir amblem, hem bir Shimotsuki tarafından dövülmüş bir kılıç taşıyor ve Shimotsuki adlı bir köyde kalıyor. O yüzden sanırım ne kadar tipi tam benzemese de, Denjiro’nun, Kyoshiro çıkma ihtimali yüksek diye düşünüyorum. Ama iş yine Oda’da bitiyor her zaman ki gibi :D
Kyoshiro çıkabilir. Çünkü kalan tek karakter ve başka kimseye işaret edilmiyor gizliden. Ve hyori'yi kesmedi ayrıca. Flashback sonrası o çıkar tahminen.

Sadece geçmiş bir bitse gerçi son 2-3 bölüm gibi değil bu bölüm eskiler çıkınca biraz ilgi çekici oldu.

Kyoshiro çıkabilir. Çünkü kalan tek karakter ve başka kimseye işaret edilmiyor gizliden. Ve hyori'yi kesmedi ayrıca. Flashback sonrası o çıkar tahminen.

Sadece geçmiş bir bitse gerçi son 2-3 bölüm gibi değil bu bölüm eskiler çıkınca biraz ilgi çekici oldu.
Evet hiyori olayı da var. Kyoshiro çıkması mantıksız olmaz yani.

Fb’ler çok iyi gidiyor. Biraz da devam etmesi güzel olur bence :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık