Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 963: Samuray Olmak

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 175 87.9%
  • Orta

Kullanılan: 17 8.5%
  • Kötü

Kullanılan: 7 3.5%

• Kullanılan toplam oy
    199
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yorumlardan gördüğüm kadarıyla zamanında Wb'ye besmele çektirmiş bu gevşek Oden. Hayvan gibi güçlüymüş anlaşılan iyice belli oldu bu. Biraz kafam karıştı yalnız. Wb'nin o zamanlar zirve gücünde olmadığı anlamını çıkarmak absürt olmaz diye düşünüyorum. Yani resmi imparatorlardan birisi bile Wb'ye öyle tepki verdiremezdi ne de olsa, yanlış mıyım?
Resmi İmparatorların çoğunu tanıyor. Bilmediği bir adada güçlü bir varlık yaklaşınca öyle tepki vermesi normal bence. Hani yaşı da az buz bir şey değil, 42-44 yaşında mı ne. Şu an 30 sene öncesini anlatıyor, 7 sene sonra Roger ölmüş olacak. Zirve gücünden çok uzak değildir bence.

Resmi İmparatorların çoğunu tanıyor. Bilmediği bir adada güçlü bir varlık yaklaşınca öyle tepki vermesi normal bence. Hani yaşı da az buz bir şey değil, 42-44 yaşında mı ne.
O sırada 44 yaşlarında mıymış? Hmm o zaman söylediğim şey çok doğru olmadı gibi. Oden belki de imparatorlara çok yakın veya bir ihtimal onlarla aynı güçteymiş de diyebiliriz. Çok aklıma yatmasa da durum bunu gösteriyor. Amiral ise cepte zaten onu söylemiyorum bile. :/

O sırada 44 yaşlarında mıymış? Hmm o zaman söylediğim şey çok doğru olmadı gibi. Oden belki de imparatorlara çok yakın veya bir ihtimal onlarla aynı güçteymiş de diyebiliriz. Çok aklıma yatmasa da durum bunu gösteriyor. Amiral ise cepte zaten onu söylemiyorum bile. :/
O zaman malum yorum gelsin, "İmparator seviyesinin bi' tık altı."

Whitebeard vuruşmadan dolayı terlemiyor, daha vuruşmadan terlemiş vaziyette zaten.
Evet, güçlü bir varlık geliyor diye şaşırmış/endişelenmiş.

Haftaya Kaido ve Luffy olayı gibi bir şey olmazsa öyle diyebiliriz. Ki ben öyle bir şey yapacağını sanmıyorum, bu kadar şişirdiği adamı söndürmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık