Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 961: Dağ Tanrısı Olayı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ooooyyyyy oyy.

Hani hikaye güzel olsa yanmayacağım.
İeyasu, O-tsuru ve Denjiro gördüğüm için orta vereceğim sadece. :bilmem:

Üye silindi 1004

- Oden'den çok Kinemon'un hikayesi gibiydi. Serideki favori karakterlerimden birisi oldu şu an reis. Ne büyük şanstır bizimkilerle iki üç arktır beraber.

- Kinemon > Oden çok net.

- Bu arada Orochi adam gibi adamdır. Kendisine köpek çekenlere köpekliği tattırmıştır helal olsun çok büyük adamsın Orochi. O iğrenç kast sisteminin içinden geçmiştir. Çok güzel adamsın sen Orochi reis. Ülkeyi yönetmen hakkındır net.

- Bu arada görsel olarak benzemiyor fakat Oden'in hareketleri minikleri jestleri aynı Mifune. Çok güzel bir detay bu.

- Oden'den çok Kinemon'un hikayesi gibiydi. Serideki favori karakterlerimden birisi oldu şu an reis. Ne büyük şanstır bizimkilerle iki üç arktır beraber.

- Kinemon > Oden çok net.

- Bu arada Orochi adam gibi adamdır. Kendisine köpek çekenlere köpekliği tattırmıştır helal olsun çok büyük adamsın Orochi. O iğrenç kast sisteminin içinden geçmiştir. Çok güzel adamsın sen Orochi reis. Ülkeyi yönetmen hakkındır net.

- Bu arada görsel olarak benzemesede Oden'in hareketleri minikleri jestleri aynı Mifune. Çok güzel bir detay bu.
Tam ben #Orochiazibileyapıyor diyecektim parantez içini gördüm :D Ama klasik kötü. Beni ezdiler ben de ezeceğim falan hiç ilgi çekici değil. Kaido daha kaliteli bu konuda.

Üye silindi 1004

Tam ben #Orochiazibileyapıyor diyecektim parantez içini gördüm :D Ama klasik kötü. Beni ezdiler ben de ezeceğim falan hiç ilgi çekici değil. Kaido daha kaliteli bu konuda.
Klasik kötüden fazlası bu adam. Diğer kötülerin sistemleri yükselişe izin veriyor. Bu adam dişiyle tırnağıyla kazmış belli. Karasakal gibi bütün gün göbek büyütmemiş. #Orochiazbileyapıyor

Orochi'nin hikayesi ilgimi çekmeye başladı. Gösterildiği kadarıyla olayların başlangıcında masum, nazik bir arkadaşımız imiş. Bu garibana neler yaptılar da şimdiki haline dönüştürdüler merak ediyorum.

Ne Kinemon, ne Oden, ne Tusuru... Fb'lerin yıldızı şu anlık açık ara Denjiro benim gözümde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık