Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 960: Kozuki Oden Sahneye Çıkar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Babası milletin karısını, kızını yoldan çıkaran bir adammış istemeden de olsa.

Kızının da yani Hiyorinin erkekleri mutlu etmek için para karşılığında onlarla geceleri aynı yataklara girmesi ya da aynı ortamda bulunması güzel bir tesadüfmüdür?
Açlığın hüküm sürdüğü bir memlekette hayatta kalmaya çalışan 13 yaşında bir çocuğun önüne konan seçenekler ve sırtını kral babasına dayamış bir doğuştan ahlaksız bir yuvayıkıcı.
Ne mutlu ne mutlu tedasüfler. :artiz:

Kızları kaçırmıyor, kızlar Oden'in cazibesine kapılıp onun haremine katılıyor. Burada Oden'in suçu ne?
Tabi canım, çictlik hayvanları da cazibesinin peşinden gidiyordur zaten. :artiz:

Geçen bölümlerde Oden'e oluşan antipatim şu an daha da artmış durumda.

Wano Japonyayı temsil etmese böyle övgü yapılır mıydı? Örneğin, savaşçı devlerin ülkesi Elbaf'tan böyle bir karakter çıkacak mı?

Balon yemin ediyorum şişme balon.

Üye silindi 1004

Geçen bölümlerde Oden'e oluşan antipatim şu an daha da artmış durumda.

Wano Japonyayı temsil etmese böyle övgü yapılır mıydı? Örneğin, savaşçı devlerin ülkesi Elbaf'tan böyle bir karakter çıkacak mı?

Balon yemin ediyorum şişme balon.
Elbaf biraz daha İskandinav duruyor. Forumdaki Vikings fanları coşardı muhtemelen eğer varsa. Tabii ben de sitemizin sırf Japon sevgisinden pozitif ayrımcılık yaptığını düşünüyorum.

Muhtemelen Garp alır. Sonuçta Oden çok güçlü bir kılıç ustası değil mi? Bileğinden çok serçe parmağında iş var reyizin.
Oden'de de tuhaf bir orantısız güç var bebekliğinden itibaren. 1 yaşından küçükken bakıcısına tek atmalar falan. Bilemedim o yüzden. Bilek güreşi yaptıkları sırada ada kırılmaya başlardı ve yarım kalırdı galiba. Enma'ya çok uygun bir kullanıcıymış.

Üye silindi 1004

Oden'de de tuhaf bir orantısız güç var bebekliğinden itibaren. 1 yaşından küçükken bakıcısına tek atmalar falan. Bilemedim o yüzden. Bilek güreşi yaptıkları sırada ada kırılmaya başlardı ve yarım kalırdı galiba. Enma'ya çok uygun bir kullanıcıymış.
Zoro'dan çok çok daha güçlü duruyor şu an. Zoro için Enma'yı çözmek beklediğimizden daha zorlayıcı olacak bence. D..k ve haydutun tekiyken bile lider aurası yayıyor Oden. Muhtemelen Enma üzerinde yüzde yüz kontrolü vardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık