Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957: Zirve

Bölüm çok iyi değil miydi be :D

• Kullanılan toplam oy
    361
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido öldürürken bari bi tepki verseymiş la :(

Şu şekilde olacak değil ya;

Kaido: Senin eski tümeni öldürdüm kanki
WB: He, önemli değil, canın sağolsun

:(

Kaidodaki yaraların bi kısmını WB Oden için açtıysa bi nebze tutarlı bulunabilir ama.

Bu arada Shanks Mihawkla kapışırken zaten yonkouymuş muhabbeti de bitti sanki bu bölümde :)
Shanks muhabbeti büyük darbe oldu yav.:D

bildiğin dönekmiş işte. Kralı dönekse wano'nun 9 kını da hıyanet edebilir.
WB tayfasında evcilik oynayacağıma gider Dünya'nın tarihini öğrenir macera yaşarım demiş olabilir.:D

Kaido öldürürken bari bi tepki verseymiş la :(

Şu şekilde olacak değil ya;

Kaido: Senin eski tümeni öldürdüm kanki
WB: He, önemli değil, canın sağolsun

:(

Kaidodaki yaraların bi kısmını WB Oden için açtıysa bi nebze tutarlı bulunabilir ama.

Bu arada Shanks Mihawkla kapışırken zaten yonkouymuş muhabbeti de bitti sanki bu bölümde :)
wb niye kaido'ya dalsın oden için. herif satıp roger'in tayfaya gitmiş zaten. Dalacaksa Roger'a dalması lazımdı.

Bu arada Oden önemli bi adam. Rogerın yolculuğunda ona eşlik etmek istemesi gayet doğal. Beyazbıyıkın da karşı çıkacağı bi şey değil. Zira hem klanının tarihi misyonu noktasında hem de kişisel özellikleri bakımından Oden, “aman Beyazbıyık bey ağzımızın tadı bozulmasın” diyip bi köşede yatmaz. Beyazbıyıka bi ihaneti olduğunu sanmıyorum ki Marco ve Neko gibi adamların da hala daha samimi oluşları buna bi işaret.

savaş raftelde olmuş.

rocks d. xebec karasakal gibi bir d. olduğu için garp ve roger tarafından indirilmiş. normal bir d. iradesi olsa roger onla ittifak kurardı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık