Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957: Zirve

Bölüm çok iyi değil miydi be :D

• Kullanılan toplam oy
    361
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sengoku'nun asıl görevlerinin kutsal ejderleri korumak olduğunu düşünen denizcilere (ki tüzüklerinde gerçekten öyle) Garp'ın ahlak anlayışından bahsetmesi yanlış bir tutum. Bu noktada kendisi eski bir denizci de olmuş olsa Garp hala görevinin başında.

Oda'nın acele edeyim derken nüansları kaçırdığını düşünmem bu yüzden. Bu durumu farklı bir ağızdan veya aynı ağızda ancak farklı bir ortamda dinleyebilirdik.
Denizcilerin asıl görevinden çok Amiral'lerin asıl görevinin bu olduğuna ima var. Bu yüzden Garp , Amiral olmuyormuş ki neden Amiral olmadığı Kutsal Ejder'ler tarafından biliniyor olmasına rağmen Garp'a ilişmemişler sırf gücünden ve yaptıklarından dolayı. Yani Garp az çok istediğini yapmış.

Denizcilerin asıl görevinden çok Amiral'lerin asıl görevinin bu olduğuna ima var. Bu yüzden Garp , Amiral olmuyormuş ki neden Amiral olmadığı Kutsal Ejder'ler tarafından biliniyor olmasına rağmen Garp'a ilişmemişler sırf gücünden ve yaptıklarından dolayı. Yani Garp az çok istediğini yapmış.
Adam evrenin yaşayan en güçlü canlısı.

Bu arada Zoro kılıcı aldı ama Oden gelipte kılıçlarım nerede diye sorarsa Zoro yine Ryumanın kılıcına döner mi acaba:bilmem:

Silah yok,meyve yok,abidik gubidik kılıç yok.Yumruk ile zirveye gelen Garp’a 1 dakikalık saygı duruşu.

Edit: Ulan vicdansız Oda Sanji’yi de tekmeleriyle böyle yerlere getir.Kokoreç ısmarlarım sana.

Ortalama bir bölüm ilgimi cok cekmedi sabo ile alakalıı bir şey yok muş insan bir sayfa de ona ayırır şımdı bir yıl yaşıyor mu yaşamıyor mu tartışılacak.

Sakazukinin Oden hakkında konuşmasına takıldım ben,sanki Wano hakkında gerçekleşen olayları dünyada kimse bilmiyor(Cp0 o adaya gitmesine rağmen , denizcilerden bilgileri saklıyor).

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık