Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 956: Büyük Haberler

Bölüm Nasıldı?

• Bölüm gibi bölüm.

Kullanılan: 209 76.3%
  • Sıradan çinko karbon pil gibi bölüm.

Kullanılan: 43 15.7%
  • Beklemeye değmeyecek bölüm.

Kullanılan: 22 8.0%

• Kullanılan toplam oy
    274
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belo Betty ile anca alemlere aksın. Şu anlık serinin en büyük vasıfsız karakterlerinden birisi.
Benim için bu olay Luffynin, Sanjiyi kurtarmaya Usoppu yollaması ile aynı. Luffynin de Zouda Robin ve Nami ile gün etmesi gibi.

Katakuri Smothie Cracker vs Usopp olup üstüne BMden sağ çıkmasını beklemek gibi.

Kk+ üstü denilen adama yakışmıyor bu hareketler.

Ben bu bölümü niye beğendim henüz anlamış değilim.
Özellikle de Sabo zırvalığı sinirimi zıplatmışken. :artiz:

Ama mutluyuz. Sivaslı ajan çıktı.:good:
Eğer Law'ın hapishanede konuştuğu kişi X-Drake ise (ki deliller hep onu gösteriyordu) bu adamın marine ajanlarını bala gelen arı gibi çektiği sonucu doğuyor sanırım ortaya.
Hani ben ısrarla devrimcilere katılsın istiyorum ama Oda'nın niyeti farklı gibi duruyor. :bilmem:

Küçük Shanks da emeklemeye başlamış. Birkaç aya da haki kullandığını görürüz bu arada.

Bir de olayın başında Alabasta muhabbeti geçti. "Ölüm" lafını duyunca Vivi'nin babası öldü sandıydım. Arada kaynadı Alabasta. Ne oldu acaba?
Karasakal gözünü gene mera mera no mi'ye dikmiş. Wano sonrası bir Marineford daha mı görecez acaba...

Ayrıca @amaneden sen neymişsin yahu. :fool:

Hancock'un en sondaki rahatlığı oldukça iyiydi. Ama Hancock ne kadar rahatsa Coby o kadar gergindi.
Kadınlar adasında sanırım ortalık fena karışacak.
Buggy ise gene kaçacak belli. Adama bi huzur verin artık yahu. :oleyo2:

Benziyor... :)
Hatta iç parazit. Kurtulamiyorsun:gamyon: Her arc mutlaka bir-iki panel harcaniyo buna. Göz zevkim bozuluyor napayim.:bilmem:
Adam Luffy'nin nihai rakibi. Alışmaya bak bence. :bilmem:
Gerçi nesine bu kadar gıcıksın anlamadım tabi ama. :oleyo:

Alabasta olayı hakkında aklıma şöyle bir şey geldi şu im-sama luffy - karasakal - shirahoshi bunların resmini yırtmıştı yerde duruyordu elinde vivi-nin resmi vardı vivi-den hoşlandı kaçırdı olay bu olabilir alabasta-daki antik silah olaylarının açığa çıkacağını düşünmüyorum çıktıysa karasakal-ın istediği antik silah olabilir
Sabo tarafı bence amiral ryokugyu tarafından geri püskürtüldü yakalandı bu tarz bir şey olabilir karasakal sabo-yu istiyor olabilir mi diye düşündüm bence mantıksız işine yaramayacak adamı ne yapsın
shanks 5ihtiyarı bir korsan hakkında uyarmıştı acaba karasakal o korsanı mı istiyor kim bilir ne çıkacak ilerde görürüz
Karasakal antik silahtır shanks-ın bahsettiği korsandan nasıl haberi olabilir diye düşündüm aklıma bu hipnozcu eleman geldi karasakal-ın muhteşem bir ajanı olabilir hipnozcu adam sayesinds birini hipnoz edip bilgi topluyorlardır

Son düzenleme:
Hiç sevmedimle eh işte arasında gidip geldiğim bir bölüm oldu açıkçası:bilmem:
Her bir ilerleyişe sürekli gizem katması takibi zorlaştırıyor ve sonuca da bir kaç yüz bölüm sonra ulaşıyor olmamız sıkıcı ha bir de tüm bilinmezliklerin de anlatılacağı şüpheli
Neyse bölüm benim için sıradan açıkla geç bölümlerinden biriydi:hıh::bilmem:

Wg Wano'ya girmeyi düşündüğü için Sabo'nun haberini gizlemeye çalışmış olabilir. Wano'dan sağ çıkan kim olursa olsun güçleri zayıflamış olacak. Wg hazıra konmak istiyor ama devrim ordusu ensesindeyken zor.

Sabo'nun ölümünde Kuma'nın parmağı olduğunu düşünüyorum. Hasır şapkaları ışınladığına benzer bir şey yapmış olabilir.

Karasakal büyük ihtimalle tüm kek adasını almayı düşünüyor. Birkaç bölüm içinde yerde kanlar içinde Katakuri görmemiz olası.

Adam Luffy'nin nihai rakibi. Alışmaya bak bence. :bilmem:
Gerçi nesine bu kadar gıcıksın anlamadım tabi ama. :oleyo:
Luffy'nin nihai rakibi Teach ya bu değil. Ayrica Luffy'nin tekleyip durduğu bir çöp nasil rakibi olabilirki. Garp'tan iki egitim alip, Helmeppo'yla iki yumruk tokusturunca Luffy'nin rakibi olabiliyorsa demekki Luffy'den daha büyük bir potansiyele sahipmiş derim. Luffy bu kadar zorlu şartlar yaşayarak bu konuma geldi bir de.
Coby'den olsa olsa parazit olur. Luffy dengi olmamali
Anlaşalım bu konuda. :gamyon:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık