Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 956: Büyük Haberler

Bölüm Nasıldı?

• Bölüm gibi bölüm.

Kullanılan: 209 76.3%
  • Sıradan çinko karbon pil gibi bölüm.

Kullanılan: 43 15.7%
  • Beklemeye değmeyecek bölüm.

Kullanılan: 22 8.0%

• Kullanılan toplam oy
    274
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya Cobra ya da Vivi öldü sanırım. Alabastadaki olay budur herhal. Antik silah olayı da vardır.

Mera mera için Teach denizcilere dalacaksa Akainu tek geldiğinde magmasina çökün be kardeşim neden kaçıyorsunuz :bilmem: Mera mera değil de pone veya antik silahtir umarım.

1 amirale dalıp daha iyisini almak varken hepsine dalıp mera almak :bilmem:

-Wapol toplantıdan haberi sızdıran kişi.
-Sabo ölmedi ama akıbeti gizleniyor.
-Hükümet hangi haberi gizlemek istedi shichileri mi yoksa başka haberi mi?
-koramilleri shichilerin peşine takmak tam bir aptallık.
-Wano kan gölüne dönecek. Denizciler amirallerle olaya dahil olacak mı ki?
-Karasakal Sabo'yu almaya gidiyor yada Wano'ya gidecek. Bu iki seçenek öne çıktı çeviriler sonrası.
Vs olmamasına rağmen böyle bilgi dolu bölümler fazlasıyla tatmin ediyor beni

Alabastadaki antik silahı öğrendiler bence. Çeviride bölgeyi almaya gidiyoruz diyor Tiç ama belli olmaz. Reverieden Vivinin öldürülmek istendiğine dahil ipucu vardı zaten. Alabastayı şutlamış olabilirler. Savaş orda patlak verecek demek ki. Tiç vs Denizciler olacak.

Saboya bişi olmamıştır. Oda da o göt yok. Yemliyor gene.

Hancock vs Coby ha. Luffyi bir anarlar orda artık.

Mihawk ''çok uzun zamandır kovalanmıyordum'' diyor. Bu ''Mhwk krsn dğl'' tayfasına cevap niteliğinde teşekkürler Oda.

Wevilin olduğu yer Marconun köyüne benziyor sanki.

Neyse bu iyi oldu. Göt büyüten shibukailer birazcık aksiyon alsın. Gerçi Dof hala göt büyütüyor. Ayakkabılarını bırakmışlar ama lksdhflshdf

Bölümdeki en önemli şey geçen bölüm kara kılıç olayının açığa çıkması bir insan 50 tane farklı yer gösterip yine de sıfır bilgi vermeyi nasıl başarır inanılmaz, Soda dahi olmalı.

Spoiler'a baktigimdan midir nedir, bölümü okurken hiç zevk alamadim. Ortalama bir bölümdü bence.
Ayrica aklima takildi Law'i Drake kurtardı diye düşünmüştüm, siluetten dolayi. Drake denizciyse nasil bir anlasmalari olacak ki. O zman hapishanede serbest birakan kişi baskasiydi herhalde. o_O
Coby parazitiyle ustasi olucak bunak ihtiyari görmek de bölümün en can sıkıcı kisimlariydi.

Buggy haklı. Bu sözleşmede tek taraflı bozma seçeneği var mıydı acaba?
WG büyük ihtimalle anlaşmaya uymadı. Esnaf olsam WG ile iş yapmazdım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık