Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 955: Cehennem Tanrısı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dostum kendini Zoro fanı olarak tanımlayan kişilerin Zoro'yu soylu çıkarma çabasını gerçekten tuhaf buluyorum. Örneğin Dragon'la Garp'ın ardılı olan birinin kk olması o kadar da müthiş bir başarı değil ama köylünün tekinin çocuğu deiku olursa bu müthiş olur. Yani demek istediğimi anlamışsındır, soylu olmak hoş değil bence ama tabi sen bilirsin, zevk meselesi.
Onun çocuğu çıkmaz zaten. Wado'yu yapan eleman 50 sene önce Wano'dan gitmiş. Belli ki yanında da bir sürü kişi varmış. Zoro da o yaşlılardan ''sunach'' kelimesini öğrenmiş. Çıksa çıksa o adamın soyundan gelir, o da kesin değil. Büyük ihtimal Kuina o adamın soyundan çıkacak. Zoro şu anlık sadece Wano'lu birisi gibi çıkacak, ama soylu çıkacak gibi gözükmüyor.

Ryuma ve Oden gibi kişilerin mirasını taşıması daha hoş olabilir. Ryuma ile olan benzerlikler malum, Oden'i de Enma üzerinden ișler. :bilmem:

Acaba Ryuma, hiç shogunluk ve daimyoluk yaptı mı? Yapmıştır diyeceğim de herif başına o kadar buyruk ki böyle bir sorumluluk almak yerine Garp gibi zaten istediğimi yapabiliyorum kime ne deyip kafasına göre takılmış. Wano'nun kahramanı olmuş.

Onun çocuğu çıkmaz zaten. Wado'yu yapan eleman 50 sene önce Wano'dan gitmiş. Belli ki yanında da bir sürü kişi varmış. Zoro da o yaşlılardan ''sunach'' kelimesini öğrenmiş. Çıksa çıksa o adamın soyundan gelir, o da kesin değil. Büyük ihtimal Kuina o adamın soyundan çıkacak. Zoro şu anlık sadece Wano'lu birisi gibi çıkacak, ama soylu çıkacak gibi gözükmüyor.

Ryuma ve Oden gibi kişilerin mirasını taşıması daha hoş olabilir. Ryuma ile olan benzerlikler malum, Oden'i de Enma üzerinden ișler. :bilmem:
Düşünce açısından bağlar hoş olabilir ama soy sop bağı olunca hoş durmuyor bana kalırsa. O arkadaş Koşiro'nun babası çıkar en kötü ihtimal ama Zoro ile pek sanmıyorum. Bakalım artık, Zoro bu ark da bir aileye itelenmezse seriyi böyle kimsesiz bir halde bitirir gibi.

Attığın sahnede darbeyi karşılamaya çalışıyor,bende diyorum zaten karşılayabilecekte. Alıntıladığın kısımda demek istediğim hiç mi temiz darbe almıyacak(tek yediğinde ki gibi)?Kaçtane temiz darbeye dayanabilecek?Üstüne yarı zoan+koka halinde vuracak bu sefer Kaido?
Şu Koka meselesi ney? Haki diyeceğim ama haki yazmak yerine niye koka yazılsın?

Bu Cehennem Tanrısı Enma acaba ateş püskürtebiliyor mu? Zoro ateşli kılıç mı istiyordu bir ara? Öyle hatırlıyorum sanki! King'in kılıcı bayağı sağlam duruyor. Şu kılıç meselesini bir an önce çözümlese iyi olacak. Tek tek kılıçları araştırmaya başladım.

Bu Cehennem Tanrısı Enma acaba ateş püskürtebiliyor mu? Zoro ateşli kılıç mı istiyordu bir ara? Öyle hatırlıyorum sanki! King'in kılıcı bayağı sağlam duruyor. Şu kılıç meselesini bir an önce çözümlese iyi olacak. Tek tek kılıçları araştırmaya başladım.
Kılıç ateş püskürmüyor. Ateş kesme tekniği var. Onu uygularsa ateş püskürtecektir. Kılıç zaten ateş desenli, muhtemelen ateş tekniğini kullanabileceğin en iyi kılıç bu. Zira çok fazla haki çekiyor ve ateş gücü de daha fazla olacaktır.

Kılıç ateş püskürmüyor. Ateş kesme tekniği var. Onu uygularsa ateş püskürtecektir. Kılıç zaten ateş desenli, muhtemelen ateş tekniğini kullanabileceğin en iyi kılıç bu. Zira çok fazla haki çekiyor ve ateş gücü de daha fazla olacaktır.
Desenlerine bakılırsa evet ateş deseni var hatta kılıcın ismi de Cehennem Tanrısı yani ateşle alakalı bir şey var. Acaba normalde de ateşli bir kılıç mı?

MuzluYulafEzmesi

Bu kılıçların Fakirler için Şeytan Meyvesi gibi olmaya başlamasını hiç sevmedim ya . Düz kılıç olsun haki ile kaplayıp savaşsınlar işte . Ne gerek var absürt absürt özellikler eklemeye :mincika:

Bu kılıçların Fakirler için Şeytan Meyvesi gibi olmaya başlamasını hiç sevmedim ya . Düz kılıç olsun haki ile kaplayıp savaşsınlar işte . Ne gerek var absürt absürt özellikler eklemeye :mincika:
Ben hep diyorum, kılıç şeytan meyvesi gibidir diye. Nasıl ki Kizaru lazer atarak saldırdı, Mihawk da slash atarak saldırdı. Bence kılıç daha iyi valla çoğu meyveden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık