Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 955: Cehennem Tanrısı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En fazla 1 seneye çıkar bu olayın kokusu. Çok uzun değil :)

Kılıç ustaları bu serinin adamı olsaydı böyle olur muydu ?

:hhh:

Sen daha dur. Küçümsenen kılıç ustaları daha neler yapacak :rolleyes::gamyon:
Kilic ustalarinin ana vatanina Kaido gelmis belki daha yonko bile degilken mekani arka bahcesi, samurailarini da evcil hayvani yapmis. Samurailara saygisi olan biri olarak umarim daha neler yapacaklarini gormeyiz diyorum valla.

Kaç sayfadır ciddi şekilde oda nın 2 yıl sonra ürettiği karartma olayını tutupta 2 yıl önceki bölümlerde yorumlamak nasıl bir şeydir öyle.2 yıl sonra çer çöp bile haki kullanıyor ama gel görki en üst düzey karakter bile 2 yıl önce tık yok : )

Artık şunu karşılaştırmayı bırakın.2 yıl önce ve sonrası tamamiyle farklı.
Bu iste planlanmamasinin sebebi. Düzgünce oturtsaydi boyle olmazdi

Belki ushimaru Zoronun babasıdır ve onun kılıcı da shodai kitetsudur? Zoro da kılıcı alır mezarından.
Dostum kendini Zoro fanı olarak tanımlayan kişilerin Zoro'yu soylu çıkarma çabasını gerçekten tuhaf buluyorum. Örneğin Dragon'la Garp'ın ardılı olan birinin kk olması o kadar da müthiş bir başarı değil ama köylünün tekinin çocuğu deiku olursa bu müthiş olur. Yani demek istediğimi anlamışsındır, soylu olmak hoş değil bence ama tabi sen bilirsin, zevk meselesi.

Dostum kendini Zoro fanı olarak tanımlayan kişilerin Zoro'yu soylu çıkarma çabasını gerçekten tuhaf buluyorum. Örneğin Dragon'la Garp'ın ardılı olan birinin kk olması o kadar da müthiş bir başarı değil ama köylünün tekinin çocuğu deiku olursa bu müthiş olur. Yani demek istediğimi anlamışsındır, soylu olmak hoş değil bence ama tabi sen bilirsin, zevk meselesi.
Soylu olması güçlü olacağı anlamına gelmez. Law'ın ailesi ezikti. Bir tane dev D vardı ezikti. Kimse Garp'ın torunu diye KK olmayacak. Kendi gücüyle olacak.

Soylu olması güçlü olacağı anlamına gelmez. Law'ın ailesi ezikti. Bir tane dev D vardı ezikti. Kimse Garp'ın torunu diye KK olmayacak. Kendi gücüyle olacak.
Aksi örnekler ile dediğimin anlamı değişmiyor. Kendi gücü tabi ama öncülü olan bir güç. Ne diyeyim, zihniyet farkı sanırım. II. Elizabeth'i de sevmem zaten. Benim hiç hoşuma gitmiyor bu annem babam başbakan soylusu karakterleri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık