Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 950 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güzel başlamıştı aslında. Birinci perde çok iyiydi, ikinci perde de güzel gidiyordu. Sonra Udon bölümleri girince araya biraz şey oldu.

Ama potansiyelli arc yine.
WCI'da çok güzel gidiyordu taki bomba patlayana kadar.Oda'nın zaman atlaması sonrası bir arcı kusursuz işlediğini hatırlamıyorum.

WCI'da çok güzel gidiyordu taki bomba patlayana kadar.Oda'nın zaman atlaması sonrası bir arcı kusursuz işlediğini hatırlamıyorum.
Gerçeklerden kaçmaya başlayana kadar kusursuz gidiyordu işte.

O gerçekler de oradan kol bacak yada birkaç kelle vermeden çıkamayacak oluşları.Yada doğrudan çıkamayacak oluşları desek yeridir.Sadece Pedro ile olmaz ki.O sebeple bombayı patlattı gerçeklerden uzaklaşınca kusursuz işleyemedi tabii.Ne şiş yansın ne kebap diyince böyle oldu.Hem o arcı tayfayı oraya sokarak yapayım hem de ölmesinler dedi.Öyle diyince gidişatı bombadan sonra ister istemez o hale getirmek zorunda kaldı.

Bu sebeple o arcı hiç yapmamalıydı.Farklı bir senaryo çizebilirdi.Örneğin koca ana tayfasıyla onların kendi mekanlarında karşılaşmamak üzerine.

Law'ın başka bir şekilde kurtarılması mümkün değil. Bizim tarafımızdan kim olursa olsun aynı şeyi yapar, Law ve tayfasını tehlikeye atacak bir şey yapmaz. Ve Hawkins'i yenmek isteyen kişi Law ve tayfasına zarar vermeyi göze almak zorunda. Bunu yapacak kişinin bizim tarafımızda olması çok düşük ihtimal. Kid'inde aynı bölümde Luffy'i reddedip eski ittifakını hatırlayarak sinirlenmesi ve hemen ardından Hawkins, Law ve Drake'nin gösterilmesi bence tesadüf değil. .Bir de Hawkins'in yeteneği çok uber. Böyle bir yeteneğin zayıf noktası illa ki vardır yoksa gider öldürülemeyen Kaido'yu bebek yapar yenilmez olur. Bu yeteneğin zayıf noktasını da bilse bilse eski ittifağından biri bilebilir. Uzun süre düşündüm bu yeteneğin zayıf noktası ne olabilir? diye de pek bir şey bulamadım. Canlıları kalkan olarak kullanan bir yetenek. Voodoo bebeklerinin zayıf noktası nedir diye bir araştırdım hocalar dualar falan çıktı. Tabi ritüel gene aynıdır, kişinin tükürüğü kanı saçı falan gereklidir. One Piece'de ise bu yeteneği kısacak bir şey görebiliriz. Örneğin bebek olarak kullanılacak kişide büyüyü kaldıracak bir detayın olması. Ya da kullanılan kurbanın meyve kullanıcısı ile arasında kaybedilmemesi gereken bir uzaklık olmalı. Kurban meyve kullanıcısından ne kadar uzaklaşırsa yetenek o kadar etkisini kaybeder gibi

Şimdi diğer spekülasyonuma gelecek olursak. Kid tayfasını arayacağını söylemişti. İlk başta Killer'i gördük tayfasını ve Kid'i kurtarabilmek için Orochi ile çalışmış. Anladığımız kadarıyla sadece Kid tutsak değildi. İlk başta Udon'daki diğer hapishaneleri dolaşıp tayfasının kalanlarını arayacaktır bulursa oradan kalanını aramaya devam edecektir. Yüksek ihtimal kalan tayfa üyelerinin bazıları çiçek başkentindeki hapishanede Law ile aynı yerde tutuluyor. Hawkins Law'a yaptığının aynısını Kid'e de yapabilir. Bakalım hayırlısı .d
Ben Law'ın vodo bebeği olduğunu sanmıyorum ya ona sadece kelepçeyi taktı. Law için elinde koz var zaten amacı da ekibini kullanarak hapse tıkmaktı. Onu da vodo bebek yapmak değil.

Eyvallah Kid falan iyi güzel de bu Law'ı küçük düşürür. Hayır mangaka böyle yaparsa kabul etmem. Ben Law'a inanıyorum. Belki de Kid'in ittifak intikamına Law yardım edecek. Kid ile ilişkiye böyle girilecek. Law, Hawkins i hallederken Kid Apoo ile ilgilenir. O zamana kadar da tabi Apoo ortaya çıkmış olur falan.

İşkence budur işte. Kendisine değil de sevdiklerine yapacaksın. Luffy'yi mi kıracaksınız? Gözünün önünde tayfasını deşin olsun bitsin. :/

Edit: Şaka şaka Luffy bir kere yaptı bir daha yapmaz. :artiz:
Zoro'nun smile yemesi gerektiği gerçeği.

Böyle gezse kötü mü olur yahu? Hem mangaya da ciddiyet gelmiş olur.

Zoro'yu da geçtim, bari birkaç bölüm şu Kid'i ve tayfasını işle. Bir araya gelmelerini, Kid'in hissettiklerini, tayfanın durumunu falan şöyle dibine kadar görelim. Bir değişiklik olsun artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık