Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 950 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gideceğini ben de düşünmüyorum. Şu anlık aklı karışık olduğu için öyle düşünmüş olabilir sadece. Yapacağı ilk şey önce tayfasını bulup, güvencelerini sağlaması olabilir. Ondan sonra intikamı için gerekenleri yapar, yapmalı.

Şu son yazdığın kısım gerçekleşirse güzel olabilir de, Oda girmez gibi o toplara.
Law'ın başka bir şekilde kurtarılması mümkün değil. Bizim tarafımızdan kim olursa olsun aynı şeyi yapar, Law ve tayfasını tehlikeye atacak bir şey yapmaz. Ve Hawkins'i yenmek isteyen kişi Law ve tayfasına zarar vermeyi göze almak zorunda. Bunu yapacak kişinin bizim tarafımızda olması çok düşük ihtimal. Kid'inde aynı bölümde Luffy'i reddedip eski ittifakını hatırlayarak sinirlenmesi ve hemen ardından Hawkins, Law ve Drake'nin gösterilmesi bence tesadüf değil. .Bir de Hawkins'in yeteneği çok uber. Böyle bir yeteneğin zayıf noktası illa ki vardır yoksa gider öldürülemeyen Kaido'yu bebek yapar yenilmez olur. Bu yeteneğin zayıf noktasını da bilse bilse eski ittifağından biri bilebilir. Uzun süre düşündüm bu yeteneğin zayıf noktası ne olabilir? diye de pek bir şey bulamadım. Canlıları kalkan olarak kullanan bir yetenek. Voodoo bebeklerinin zayıf noktası nedir diye bir araştırdım hocalar dualar falan çıktı. Tabi ritüel gene aynıdır, kişinin tükürüğü kanı saçı falan gereklidir. One Piece'de ise bu yeteneği kısacak bir şey görebiliriz. Örneğin bebek olarak kullanılacak kişide büyüyü kaldıracak bir detayın olması. Ya da kullanılan kurbanın meyve kullanıcısı ile arasında kaybedilmemesi gereken bir uzaklık olmalı. Kurban meyve kullanıcısından ne kadar uzaklaşırsa yetenek o kadar etkisini kaybeder gibi

Şimdi diğer spekülasyonuma gelecek olursak. Kid tayfasını arayacağını söylemişti. İlk başta Killer'i gördük tayfasını ve Kid'i kurtarabilmek için Orochi ile çalışmış. Anladığımız kadarıyla sadece Kid tutsak değildi. İlk başta Udon'daki diğer hapishaneleri dolaşıp tayfasının kalanlarını arayacaktır bulursa oradan kalanını aramaya devam edecektir. Yüksek ihtimal kalan tayfa üyelerinin bazıları çiçek başkentindeki hapishanede Law ile aynı yerde tutuluyor. Hawkins Law'a yaptığının aynısını Kid'e de yapabilir. Bakalım hayırlısı .d

Adama durmadan bir yerden darbeler vuruluyor. Korsanlığı bırakıp kariyerine arabesk sanatçısı olarak devam etse yeridir.
İrade'si yok mu Kidd'in? Ben Luffy ile Kidd'in Iradesini pek ayirmiyordum ama...
Ortaya bir soz atiyorsa gerceklestirmeli. Ne kadar zorluk yasiyorsa yasasin. Luffy Sanji için kendini olüme atip halen "Sanji" diyen bir iradeye sahip. Ben Kidd'i tek kolu oldugu halde ne olursa olsun "Kaido" diyecek bir karekter olarak nitelendirmistim.

İrade'si yok mu Kidd'in? Ben Luffy ile Kidd'in Iradesini pek ayirmiyordum ama...
Ortaya bir soz atiyorsa gerceklestirmeli. Ne kadar zorluk yasiyorsa yasasin.
Reis son iki üç bölümde büyük bir aydınlanma geçirdi. Killer'ın durumu son damla oldu. Yine bir yere gitmez ama o bakma öyle dediğine. :D

Nasıl bir karakter olmasından ziyade zaten Oda boş yere hikayeye dahil etmiş olmayacağı için gitmesi durumu olmaz.
Karekter derken verdiği izlenim olacaktı :D Sumanai.
Birde Kidd her baba yigidin harci olmayan Yonkou'lara satasiyor. Shanks,Kaido ve Bm. Mesajına ekleme olarak Kral Haki'de bos yere vermezdi.

Karekter derken verdiği izlenim olacaktı :D Sumanai.
Birde Kidd her baba yigidin harci olmayan Yonkou'lara satasiyor. Shanks,Kaido ve Bm. Mesajına ekleme olarak Kral Haki'de bos yere vermezdi.
O konuda Luffy ile aynı çizgideler. Diğer novaların zamanla misyonları değişti, Kid ve Luffy aynı kaldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık