Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 950: Askerlerin Rüyası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    152
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shinobu ile bizimkilerin pek alakası yok ki. Orada Raizo vardı diye hatırlıyorum, o dediğin tepki ona düşerdi ve zaten o da tepki göstermişti.
İttifaklık demek bu değildir. Doffy hasır şapkalara sallarken Law nasılda savundu onları, her birini savundu. Peki bunlar Law için ne yaptı??

Edit: Sanji-Nami-Usopp-Franky'den bahsediyorum.

Neyin peşindesin ve tuhaf davranıyorsun diyor Hawkins, Drake'e neden acaba?? Drake de bir açık mı var ve bunu Law mı biliyor... ikisi de malum kuzeyden...
Ki Sabaody'de Law laf atmıştı. Geçmişte aynı adada bulunmaları vs. bunların tesadüf olmasını beklemiyorum. Law-Drake arasından çıkacak bir şey. :D

İttifaklık demek bu değildir. Doffy hasır şapkalara sallarken Law nasılda savundu onları, her birini savundu. Peki bunlar Law için ne yaptı??

Edit: Sanji-Nami-Usopp-Franky'den bahsediyorum.
Senin yüzünden o kadar bölümün arasında dolanıp buldum o sahneleri :) Bence acayip havadan nem kapmışın. Law'un kendisinin bile bundan dolayı tayfaya kırıldığını falan sanmam :) O sahnede bizimkilere söz düşmüyor bile sen onlardan laf bekliyorsun. Spot ışıkları Shinobu'nun özelinde 20 yıldır bekleyen Wano'luların ruh halindeydi. Anca Kanjuro'ya laf düşerdi, o da dedi zaten diyeceğini. Son anda Sanji düşmanın istediğinin tam da bu olduğunu belirtip gitmesine engel olmaya davranıyor ama çok geç tabi. Shinobu'nun lafları fazla ağırdı ve Law doğal olarak tepki koyup gitti. Diğer yandan haksız da olsa dedikleri yanlış da olsa, nasıl bir psikoloji içinde olduğunu ve bundan dolayı öyle konuştuğunu da biliyoruz Nami'nin de dediği gibi.

Sözün özü bu sahneleri çizerken Hasır Şapkalar ile Kalp Korsanları ittifakı Oda'nın aklında bile değildi bence. Yani konu ile pek alakaları yok, fokus başka yerdeydi.

Gülmeyecekseniz bir sorum var;

Yonkou'lari Luffy tek basina mi yenecek yoksa ekip calismasi mi olacak? Yonkou ekiplerini vs bahsetmiyorum. Kaido, Big Mom, Shanks ve Blackbeard

Gülmeyecekseniz bir sorum var;

Yonkou'lari Luffy tek basina mi yenecek yoksa ekip calismasi mi olacak? Yonkou ekiplerini vs bahsetmiyorum. Kaido, Big Mom, Shanks ve Blackbeard
Kendi yorumum: "Danaya girer gibi kaidoya dalcaklar ama son vuruşa kadar herkes düşer luffy sona kalır ve kaidoyu indirir." Bu benim olabileceğini düşündüğüm şeylerdendi. Şuan böyle olmayacakmış gibi hissetmeye başladım. Luffy p.up aldı ve tek dalacak/alacak gibi. Kaidonun her türlü wanodan gideceğini düşünüyorum ama nasıl olur belli değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık