Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 950: Askerlerin Rüyası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    152
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok değişik bir fikir ve ilginç. Olsa güzel olur.

Ama imkan vermiyorum. Hawkins hep Law ileydi. Law'ın gidip Drake ile Sanji'nin yerlerini değiştirip sonra geri dönüp Hawkins'e yakalandığını hiç mi hiç sanmıyorum.
Peki Law Hawkins'i voodo bebekleriyle değiştirip Hawkinsi öldürse ne olur? kafamda deli sorular.

Moria bile nakamaları öldüğü için kötü adama dönüşmüştü. Kaido milletin nakamasına saldırmayı çok seviyor keyif alıyor bundan anlaşıldığı kadarıyla. Killer'ın geldiği hal içler acısı. Bıraksa belki Chopper onu da tedavi ederdi.
Daha ne olduğu tam belli olmayan bir şeytan meyvesini tedavi edemezdi.Bu ancak Vegapunk'lık iş gibi duruyor

Bunu yapmak isterse Sanji değilde başka birini yapardı. Yani üçlü kombinasyon. Güçlü birini Sanjinin içine koyarak herşeyi mahveder. Law ın gülümsemesini nedeni arkadaşlarına güveninin göstergesi
Law şimdi gülüyor. Nede olsa beni burdan kurtaracaklar diyor. Birde şöyle oluyormuş.
Lufy kaidoyu indiriyor Law ı hapishanede unutuyor. Sonra kendi cabasıyla kurtuluyor bakiyor kaido inmiş:flaugh: sonrada başliyor Lufy kızmaya Lufyide diyorki seni unuttuk:flaugh::flaugh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık