Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 948 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Denjiro ve Kawa hariç diğerleri Zoro’ya da saygı gösteriyordu. Hatta Kiku, Luffy ve Zoro ile beraberken hep Zoro’ya danışıyordu böyle bir detay var. Ashura ise etkilenmedi arkasını döndü gitti. Yeni Oden, Zoro varken Luffy olamaz bence saçma olur. Bunu fan olduğum için söylemiyorum. Mesela Zoro’nun Zou da ettiği laf ve ilk 9 kının açıklandığı sahnede Zoro’nun olması gibi detaylarda var :D
O detay var da misal Luffy yaşlı kurt Hyo ile karşılaştı.

Sonuç? Yeni haki, Kaido karşısı gorecez.

Zoro da yaşlı kurt ile karşılaştı. Belki de Ryumanin soyundan, Hakumai Daimyosu, güçlü samuray Yasuie.

Sonuc? Te kelime öğretmeten öldü.

Seri Luffy üzerinden daha baskın ilerliyor. Yani bu ekibin de ben Luffy'e ast olacaklarini düşünüyorum. Keşke Zoro olsa. Isterim tabii ama Luffynin arkaplani yazıldı bence. Inu ve Nekonun Zoro'ya düştüğünü sanmiyorum ayrıca

Onu bilemem de 9 kın’ın Luffy’e biat edeceği net artık.
9 kın Luffy'e biat eder. Yasue'nin grubu vardı. Diğer samuraylar Zoro'ya edecek gibi.

Oden Ashura'yı yenerek gruba katmıştı. Luffy de aynı şekilde yeniden gruba katabilir gibi. Öncesinde Zoro yapacak diye bekliyordum ama şu çizimle fikrim değişti şahsen.

Zoro da yaşlı kurt ile karşılaştı. Belki de Ryumanin soyundan, Hakumai Daimyosu, güçlü samuray Yasuie.

Seri Luffy üzerinden daha baskın ilerliyor. Yani bu ekibin de ben Luffy'e ast olacaklarini düşünüyorum. Keşke Zoro olsa. Isterim tabii ama Luffynin arkaplani yazıldı bence. Inu ve Nekonun Zoro'ya düştüğünü sanmiyorum ayrıca
Zoro’ya öğretecek kişi Hitetsu olacak büyük ihtimal. Yasu ise Zoro’nun sinirini harmanlamak içindi ve Yasu da Zoro’yu övüp duruyordu. Şuan Zoro benim için daha baskın ama Oda’nın işi de belli olmaz tabi.

Şimdi burası genel tartışma olmadığı için biraz tedirgin yazıyorum ama ne demek Yasuie Zoro'ya bişey öğretmedi!?

9 kın Luffy'e biat eder. Yasue'nin grubu vardı. Diğer samuraylar Zoro'ya edecek gibi.

Oden Ashura'yı yenerek gruba katmıştı. Luffy de aynı şekilde yeniden gruba katabilir gibi. Öncesinde Zoro yapacak diye bekliyordum ama şu çizimle fikrim değişti şahsen.
Luffy varken yeşili kim takar Alpa aç gözünü :D Yeşil siyah kılıcı hakeder gibisinden birşeyler çizerler başka birşey bekleme.

Şimdi burası genel tartışma olmadığı için biraz tedirgin yazıyorum ama ne demek Yasuie Zoro'ya bişey öğretmedi!?
Bir şey öğretti mi? Sakin kalmayı falan Kaido'nun zırhını deldirecek Hyo'nun öğretileri ile bir mi tutalim?

Gyukimarudan siyah kılıç öğrenecek, o bile yarım kaldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık