Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 946 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy de Kaido karşısında bir kaç hareket yapmıştı ama sonuç değişmedi, mutlu olmak için acele etmeyin.
Luffy sarhoş haldeki Kaidoya dalıp tek yemişti. Burdaki durum ise tam tersi. Sarhoş Kaidonun Luffye tek attıktan sonra Luffynin kalkip dövüşe devam ettiģini düşün. Queen hakkaten güçlü cıktı. :)

Suan inanilmaz heyecanliyim acik ve net sekilde Yonkou ile 2. Komutan arasindaki guc farkini gorucez.

Tek yetmemiş ya. Zaten Kaido Fatih'in hakisiyle Luffy'i yordu yoksa Luffy iki vurdu diye neden nefes nefese kalsın. Hem Kaido'nun sopası da deniztaşı. Hem Kaido Linlin'e bile tek atardı bakmayın Kaido'nun kendisinden tırstığına, o tayfadan tırsıyordu, toplu savaştan tırsıyordu, bizzat kendi ağzıyla öyle dedi.
Kaldı mı başka argüman?
Neyse asıl yoruma geçelim. Katakuri'nin en güçlü sağ kol olabileceği (yapılabilir makul bir yorum) ve Luffy'nin de kesinkes Katakuri'nin gücünü her türlü aştığını düşünenlerin bu bölümde ikinci komutanın bir yonkouya karşı ayakta kalıp ilk gelen spoya göre dövüşe devam edebilmesine ne yorum yapacağını merak ediyorum. Luffy cidden sağ kol seviyesi mi konusu gene hortlayacak gibi ki ben de öyle demiştim ama spoya göre işler değişecek.

Queen Katakuri'yi dövmeyi geç haki'si bitince git haki'ni doldur gel diye avans bile verir.
Katakuri sabahlara kadar vursa boş.

Queen'in öyle bir darbe yüzünden yıldız sayacağına ihtimal vermiyordum. İyi oldu böylesi. Aksi çok saçma olurdu. Kafasını alıp taşa gömmeyle komutan aradan çıkarma işi çok absürt olurdu.
Luffy/Kaido dövüşü(!) ile BM/Queen dövüşü arasında nonlineer analizler yapıp Luffy'i itin bir taraflarına sokma işini de anlamlandıramıyorum işin aslı. Bakalım.

Bildiğn dövşüyolar bölümün yarısı bununla alakalı.
Bm tek attı diyenleri sahneye alalım.? :flaugh:
Ben tek atacağını bekliyordum çünkü Yonkoular amirallere beşikteki çocuk muamelesi yaparken bir yonkounun gidip bir sol kolda takılı kalması saçma gelmişti. Eğer Queen BM ile dövüşebilecek kadar güçlü ise Sakazuki iyi ki yollamamış Kizaruyu Wano'ya Yoksa King, Queen falan çizerdi bunu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık