Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945: O-Lin

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 164 84.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam tek yemesi bana da mantıksız geliyor yalan yok. Tamam da bu Queen kafasının dikine giden adam. Jack gibi. Yemek için meydan okudu kadına.

Queen kaçmaz , dövüş uzasa BM eninde sonunda 1000 yumruk atsa gene de indirecek.

Kaido dışı ne ihtimal veriyorsun Queen'in iyiliği için?
Bigmom çok çok güçlü işin o kısmında bir tereddüt yok, yalnız karakter olarak Oda'nın elinde çok hafifledi, senaryonun işlenişine göre ters taklalar bile atabilir.

Normalde rahat kazanması lazım.

Bigmom çok çok güçlü işin o kısmında bir tereddüt yok, yalnız karakter olarak Oda'nın elinde çok hafifledi, senaryonun işlenişine göre ters taklalar bile atabilir.

Normalde rahat kazanması lazım.
Öyle de iadei itibar diye getirmedi zaten o kadını? Muhtemelen de bu arc ölecek. Allah ne verdiyse yüklenir bu sefer. Elinde eteğinde bütün yetenekleri döker bu arc. Rezil ederse baya sinir olacam artık.

Hayır burada da nerfleyecekse ne anlamı var ki. Queen yani rakip. Komutan 2

Hah işte. Yaralı ve iki kılıçlı Zoro, gidip de sağ kol seviyesindeki birini yenecek? :)

Çok güçlü ile oldukça güçlü arasında fark var ya. Bana göre bu adamların Jack'ten sonra gelmeleri oldukça güçlü olduklarını gösterir. :)

Nasıl hayatta kalmışlar, Kaido hangi durumdaymış o zamanlar? Kaido öldüremediğinden mi hayatta kalmışlar, yoksa öldürmek istemediği için mi? Gibi gibi sorular aklıma geliyor benim de :/
Yenmeyi bırak geçemez bile :D Ki geçemedi de zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık